• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki CMS wybrać?

Object Storage Arubacloud
–1 głos
716 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2016 w Systemy CMS przez Versus1 Nowicjusz (140 p.)
Jaki CMS będzie najlepszy do stworzenia serwisu informacyjnego? Serwis typowo o sporcie.

7 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2016 przez tetriss Obywatel (1,710 p.)
Najpopularniejszy to WordPress.
Jednak mnie za cholerę nie przekonuje :/
0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2016 przez Jogurt Początkujący (440 p.)
Wordpress
0 głosów
odpowiedź 16 sierpnia 2016 przez niezalogowany
Wordpress, najpopularniejszy :)
0 głosów
odpowiedź 21 sierpnia 2016 przez JanekO Nowicjusz (180 p.)
Teoretycznie Wordpress ale? Nie wiem dlaczego upatrzyłem sobie Joomle. W moim przypadku kiedyś postawiłem kilka serwisów na joomla, wydaje mi się że jest sens. Zrobiłem serwis na bazie dziennikarstwa obywatelskiego gdzie użytkownicy sami dodawali artykuły, po zalogowaniu się. Jakoś mi to wychodziło na joomla. Potem serwis z ogłoszeniami płatnymi. W zasadzie zależy, co się chce. Wordpress na plusy i minusy, tak samo jak joomla. Ostatnio miałem dylemat - postawić sklep z nadrukami na odzieży i okazało się że tylko Wordpress ma taką możliwość. Są też inne cms mniej znane ale bardzo drogie. Joomla + komponent K2 też jest niezły i przypomina takiego rasowego cms typowo blogowego z niezłymi opcjami. Tu polecam Joomshaper gdzie mają dużo dodatków do joomli i można fajne serwisy produkować :) .

Tak czy inaczej znane cms Joomla czy Wordpress mają tyle opcji że można się pogubić, dlatego sugeruje poznać je na zasadzie kursu online lub na dvd - dostępne są takie kursy na http://www.abc-wiedzy.pl

Ja z nich korzystam na co dzień.
–1 głos
odpowiedź 16 sierpnia 2016 przez jkaminski Początkujący (420 p.)

Oczywiście najbardziej popularnym jest WordPress. Ale mogę zaproponować jeszcze prosty i funkcjonalny kreator stron www MotoCMS. Możecie poszukać więcej o nim na stronie producenta. A obecnie do 19.08 na szablony dla tego CMS jest zniżka -40% na stronie TemplateMonster.

–1 głos
odpowiedź 21 sierpnia 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
http://easyiicms.com/

przejrzyj, ciekawe rozwiązanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 441 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 289 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2018 w Systemy CMS przez Arjen Użytkownik (860 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 909 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2016 w PHP przez jpacanowski VIP (101,940 p.)

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,540 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...