• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zapisywanie programu w Visual Studio 2015

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
1,612 wizyt
pytanie zadane 5 lipca 2016 w C# przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Witam mam taki problem nie umiem otworzyć mojego programu.Tak go tworze:

Wchodzę w Visual Studio wybieram aplikacje konsolowa c# na dole daje nazwę sobie włączam koduje...                   Następnie sprawdzam czy działa i jest okej wszytko.Wyłączam na krzyżyk wchodzę w miejsce gdzie to zapisałem włączam ten program z rozszerzeniem .cs i nie ma tego napisu u góry start tylko "Attach...".Nie wiem co robić :/

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 5 lipca 2016 przez obl Maniak (51,280 p.)
wybrane 5 lipca 2016 przez Dorian Bajorek
 
Najlepsza

Twój program po skompilowaniu jest dostępny w folderze projektu o nazwie Debug lub Release i jest to plik wykonywalny exe a pliki cs to są pliki z kodem źródłowym. W Visual Studio jak chcesz otworzyć swój projekt ponownie to trzeba otworzyć plik z rozszerzeniem sln - jest to plik twojego projektu.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 3,170 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 540 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 181 wizyt
pytanie zadane 23 października 2020 w C i C++ przez Colossus Mądrala (6,410 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...