• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

sterowniki wifi fujitsu siemens amilo pro

Object Storage Arubacloud
0 głosów
3,755 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez tirex Gaduła (4,430 p.)
czesć,

Ma ktoś może sterowniki do fujitsu siemens amilo pro(chodzi o wifi)?Przeszukałem cale google.Instalowałem i usuwałem rózne sterowniki.Niestety nie znalazłem odpowiednich.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 4 lipca 2016 przez Robert de Clair Mądrala (5,300 p.)
Ja bym zaczął od sprawdzenia w menedżerze urządzeń co to za karta (kto jest producentem)
rmb na mój komputer, zarządzaj, jeśli karta jest z wykrzyknikiem kliknij w nią rmb, właściwości
zakładka szczegóły, rozwiń menu i wybierz identyfikator sprzętu
masz tam np ven_168C&DEV_0032 wystarczy wrzucić to w google by dowiedzieć się, że producentem karty jest Atheros, a jej model to AR9485
dalej wrzucasz to np w google z dopiskiem windows 7 czy który tam chcesz driver
i masz jako jeden z pierwszych wyników stronę producenta
https://www.atheros-drivers.com/atheros-wireless-drivers.html

Jeśli natomiast masz sytuację taką, że karta jest poprawnie zainstalowana a nie wykrywa sieci, to zainteresowałbym się bardziej jakimś oprogramowaniem od power management lub dodatkowych przycisków
Ewentualnie sprawdził czy na którejś ze ścianek lapka nie ma przycisku włączającego kartę/aktywującego antenę, lub czy któryś z klawiszy funkcyjnych za to nie odpowiada np fn+F7 (zerknij czy na żadnym z klawiszy nie ma znaczka z antenką ;) z tego co widzę powyżej klawiatury jest blok przycisków który może włączać/wyłączać antenę. Wówczas wifi może nie funkcjonować mimo poprawnych sterowników od karty sieciowej.

Podsumowując. Jeśli karta wifi ma sterowniki bez żadnych dodatkowych oznaczeń, wykrzykników itp to nie szukaj dalej tylko zajmij się sterownikami do power management, function keys, czy innych sterów od klawiatury.
0 głosów
odpowiedź 4 lipca 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Bo trzeba poznać konkretny model laptota i wtedy szukać sterowników ja np tutaj widzę amilo pro V8210, 3515 i masę innych. To tak jakbyś chciał stery do płyty głównej Asusa nie podając konkretnie modelu
komentarz 4 lipca 2016 przez tirex Gaduła (4,430 p.)
Już podae fujitsu amilo v2055
komentarz 4 lipca 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
komentarz 4 lipca 2016 przez tirex Gaduła (4,430 p.)
Dawno juz próbowałem instalowac sterowniki z tej strony.
komentarz 4 lipca 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
i ? Jeśli nie działa to podaj system operacyjny, komunikaty błędu, czy laptop  był serwisowany itp
komentarz 4 lipca 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Cześć.Uruchom program wykrywający podzespoły laptopa,lub

pod jakimś Linuksem Live powinno wystarczyć w konsoli.

lspci

Poznasz konkretną nazwę swojej karty.

Skoro ze sterownikami ze strony producenta nie wychodzi.To prawdopodobnie masz inną kartę.Kolega zasugerował,czy był kiedyś w serwisie?Dołączam się do pytania,jaki system?

Pozdrawiam.
komentarz 5 lipca 2016 przez tirex Gaduła (4,430 p.)
Już ogarnąłem.Zainstalowałem ten sterownik Broadcom 802.11n Network Adapter i smiga.

Zainstalowałem na tym archiwalnym sprzęcie XP-ka:).

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 372 wizyt
pytanie zadane 24 lutego 2017 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany
+1 głos
1 odpowiedź 447 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 526 wizyt

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...