• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Projekt Wakacyjny Python "Pomodoro"

Object Storage Arubacloud
0 głosów
568 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2016 w Python przez Ravus Początkujący (470 p.)
Witam jako iż zaczęły się wakacje a co oznacza że bedzię zapewne troszkę tego czasu więcej szukam osoby,osób do udziału w projekcie. Mam pomysł na stworzenie aplikacji na wzór minutnika. Pomagającej w nauce jak nie tylko. Coś na wzór Pomodoro z wspomnianych filmów pana Mirosława Zelenta. Liczę również na rozwój pracy z inną osobą. Wydaje mi się iż będzie to dobre urozmaicenie czasu. Było by miło gdyby ktoś posiadał już z sobą pewną wiedzę ale ew. podzielenie się wiedzą nie będzie problemem. Co oczywiscie nie oznacza że moj poziom jest bardzo wysoki. Jest w fazie wykorzystywania swojej wiedzy z podstaw Pythona.W sprawie komunikacji jestem elastyczny. Czekam na pw. jeśli chcecie więcej info piszcie.

Pozdrawiam Ravus

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 3 lipca 2016 przez ZakosiliMiNeta Nałogowiec (30,870 p.)
Co w zamian ? Bo Pythona trochę umiem
1
komentarz 3 lipca 2016 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Koledze chyba chodzi żeby wspólnie popracować i się rozwinąć a nie żebyś odwalił robotę za niego
1
komentarz 3 lipca 2016 przez Ravus Początkujący (470 p.)

Dokładnie Szahid  wink Liczę na współpracę. 

komentarz 3 lipca 2016 przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
Ja potrafię cpp i troszeczkę Pascala. Python dopiero w planach ale dzięki
komentarz 3 lipca 2016 przez Ravus Początkujący (470 p.)
W razie czego wiesz gdzie się zwrócić :d
0 głosów
odpowiedź 7 lipca 2016 przez Franklin Obywatel (1,140 p.)
Za kilka dni się skontaktuję z Toba :)
komentarz 8 lipca 2016 przez Ravus Początkujący (470 p.)
Zatem czekam ;)
0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2016 przez matteo.web Użytkownik (700 p.)
Hah. Podoba mi się inicjatywa :) Mogę dołożyć parę groszy i chętnie  się dołączę. Swego czasu planowałem podobną aplikację i miała być tworzona w ramach uczenia się Javy, więc mam swój pomysł na zarys takiego programu, myślę że z paroma ciekawymi dodatkowymi funkcjami i mogę się nim podzielić :)
komentarz 7 listopada 2016 przez niezalogowany
Wakacje się skończyły, projekt pewnie też (zapewne jeszcze w lipcu). Poza tym, czego Wy się chcecie wspólnie uczyć w tak małym projekcie. Gwarantuje Wam, że gdybyście spieli poślady, to sami byście to napisali w nie więcej niż 7dni (zakładając, że coś tam już jednak rozumiecie).

Podobne pytania

+1 głos
6 odpowiedzi 942 wizyt
pytanie zadane 9 października 2016 w Python przez azurek Początkujący (280 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 839 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 329 wizyt
pytanie zadane 6 sierpnia 2019 w Nasze projekty przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)

92,537 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,456 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...