• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

aplikacja na android, która wyświetla treść na stronie internetowej

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
282 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2016 w Nasze projekty przez dkarski Obywatel (1,610 p.)

Cześć,

piszę od 6 miesięcy głównie w JS jedynie. Chciałbym nauczyć się czegoś nowego. Postawiłem sobie na cel,

aplikację na androida, która jednym kliknięciem będzie:

  • wyświetlała treść na stronie głównej, odpowiednio z modyfikowaną
  • zapiszę wprowadzone dane
  • dołączy dodatkowe atrybuty o aktualny czas i lokalizację, w momencie kliknięcia
  • będzie możliwość wprowadzenia tekstu/ zdjęcia/ filmu

Chcę sięgnąć do Waszego doświadczenia i prosić, byście nadali mi kierunek, jakie języka wykorzystać, bibliotek, narzędzi, by stworzyć coś takiego?


 

Dziękuje z góry za chęć i pomoc :))

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 1 lipca 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
edycja 1 lipca 2016 przez kubaapk
Jak piszesz od pół roku w JSie to może napisz tą apkę w JS? ;)

Backend na nodejs, na froncie jakiś np. Ionic czy coś tam innego?
komentarz 2 lipca 2016 przez dkarski Obywatel (1,610 p.)
chętnie napiszę backend na nodejs, masz może jakiś fajne toturiale od czego zacząć przygodę z tą biblioteką? :)))
0 głosów
odpowiedź 1 lipca 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Musiałbyś jakimś backendowym językiem napisać kod umożliwiający dodawanie wymienionych przez ciebie elementów a potem musiałbyś Javy się nauczyć żeby napisać apkę która będzie obsługiwała zapytania z metodami get/post.
komentarz 1 lipca 2016 przez dkarski Obywatel (1,610 p.)
JS

RUBY RAILS

JAVA

?? Tylko, czy miałbyś coś więcej, gdzie zacząć? :)) Chętnie się trochę przykuję javy czy rubiego, tylko na tyle by móc to napisać.
komentarz 1 lipca 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Żeby napisać ten kod na androida to nie powinno być dużo roboty jeśli ci chodzi o same podstawowe rzeczy typu textview i przycisk żeby wysłać, klas i po sprawie (nie wiem jak ze zdjęciem bo nie wysyłałem zdjęcia na serwer z mojej apki). Nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi "gdzie zacząć?", jeśli tutoriale to thenewboston pod androida, a ruby to nie wiem, nie miałem z tym styczności.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 417 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 508 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 254 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2021 w Inne języki przez MateuszSikorski Obywatel (1,070 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...