• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

#100DaysOfCode Challenge

VPS Starter Arubacloud
+6 głosów
972 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2016 w Nasze projekty przez GBRL97 Początkujący (320 p.)

Zapraszam wszystkich forumowiczów do zapoznania się z moim projektem, w którym staram się kodować przez 100 dni, a wyniki swojej pracy udostępniać na blogu. Zasady oraz cele, jakie sobie stawiam po ukończeniu tego kursu, dostępne są w pierwszym wpisie Hello world! . 

 

Pozdrawiam, gbrl

5 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 2 lipca 2016 przez Arkadiusz Sikorski Pasjonat (20,160 p.)
Miło byłoby zobaczyć wideo z takiego kodowania (z przyśpieszonym tempem czy coś takiego) od czasu do czasu.

Tak czy siak - powodzenia, blog dodany do zakładek! :)
komentarz 2 lipca 2016 przez GBRL97 Początkujący (320 p.)
Bardzo ciekawy pomysł! Całkiem możliwe, że postaram się go wdrożyć :) Dzięki zainteresowanie ;)
+1 głos
odpowiedź 30 czerwca 2016 przez Paweł Jamroziak Użytkownik (520 p.)

Biorę udział cool

komentarz 30 czerwca 2016 przez GBRL97 Początkujący (320 p.)
Bardzo się cieszę! :D
0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2016 przez niezalogowany
No oki fajny pomysł, widać zaangażowanie, powiedz tylko czy to będzie jeden projekt czy różne i jak rozumiem, strona internetowa tak??
komentarz 30 czerwca 2016 przez GBRL97 Początkujący (320 p.)
Po skończonym projekcie planuję stworzyć obszerną recenzję kursu freeCodeCamp, jako że spędzę tam dużo czasu przez te 100 dni. Mam nadzieję uzyskać odpowiedzi na pytanie, czy opłaca się go robić i czy uczy on praktycznie przydatnych w pracy web-developera umiejętności. Chciałbym by ten blog był swoistą skarbnicą wiedzy dla każdego self-taught programera, tak jak ja, gdyż wiem jak trudne jest samodzielne dobranie materiałów do nauki bez pomocy bardziej doświadczonego kolegi siedzącego obok. Chciałbym też podzielić się na tym blogu moją wiedzą z zakresu matematyki na poziomie maturalnym, gdyż uważam, że mam w tej kwestii sporo ciekawego do powiedzenia i wielu ludziom moja wiedza mogłaby pomóc. Mam również naszkicowanych kilka wpisów luźno związanych z informatyką więc będzie co czytać. Niedługo powinna się pojawić strona na blogu mówiąca o jego misji i tematyce, jaka będzie tutaj poruszana (na pewno nacisk na informatykę, ale nie będę przechodził obojętnie obok tematów które mnie pociągają a nie są związane z programowaniem). Myślę, że na razie to tyle :)
0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2016 przez pietrzakacper Mądrala (7,480 p.)
Powodzenia! Na pewno będę śledził twoje postępy :)
komentarz 30 czerwca 2016 przez GBRL97 Początkujący (320 p.)
Wielkie dzięki! Dzięki takim jak ty z pewnością będzie łatwiej ;)
0 głosów
odpowiedź 2 lipca 2016 przez GBRL97 Początkujący (320 p.)

Kolejny dzień i kolejna relacja - czwarta już, ląduje na blogu. Łapcie http://kuzniasukcesu.pl/?p=69&preview=true :)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 956 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2015 w Nasze projekty przez bartello88 Użytkownik (670 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 348 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 624 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...