• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

C++ na Android 5.0.2 Samsung Galaxy Tab S 10,5 LTE

Object Storage Arubacloud
0 głosów
258 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2016 w Urządzenia mobilne przez Mac-bet Nowicjusz (120 p.)
Witam i proszę o pomoc w następującym: czy na sprzęcie jak w temacie można zainstalować IDĘ wraz ze środowiskiem i kompilowac do plików app lub exe ?Jeśli tak to jaki soft będzie najlepszy ku temu ? Czy ma ktoś jakieś doświadczenia?

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 29 czerwca 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Exe na androidzie?...
komentarz 30 czerwca 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
Kompilowanie do exe i uruchamianie exe to jednak dwie róże sprawy
komentarz 30 czerwca 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Wiem, że to są różne sprawy, ale po co kompilować do formatu pliku wykonywalnego nieuruchamianego na androidzie?
komentarz 30 czerwca 2016 przez Mac-bet Nowicjusz (120 p.)
Może właśnie po to, jak się nie ma w domu PC WIN, aby przenieść  exeka  na inny sprzęt.

Ale czy w C++ mogę kompilowac  do plików .app ?
+1 głos
odpowiedź 29 czerwca 2016 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Programować na telefonie/tablecie? Ale po co to, na co to komu potrzebne? Przecież to nie wygodne. Niby jest jakaś apka CppDroid ale nie powiem ci jak to działa bo sadystą nie jestem i nie próbowałem.
komentarz 30 czerwca 2016 przez criss Mędrzec (172,590 p.)
masochistą*
komentarz 30 czerwca 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
A ja próbowałem, a czemu bo nie zawsze mogę być na komputerze i nie zawsze mam czas i wtedy kodzę na telefonie, czyli zawsze na przerwie. Co do cpp tak umożliwia pisanie i kompilowanie projektów w c/c++, lecz nie tworzy plików exe. Jeśli chcesz uruchomić twój projekt to włączasz go i klikasz kompiluj i start i masz twoją aplikację, tylko pamiętaj że to linux i komendy takie jak "cls" musisz zaienic "clear" itd.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 88 wizyt
pytanie zadane 24 lipca 2020 w Sprzęt komputerowy przez fexxy Nowicjusz (180 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 15,557 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 262 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2018 w Urządzenia mobilne przez betman Bywalec (2,630 p.)

92,544 zapytań

141,387 odpowiedzi

319,503 komentarzy

61,930 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...