• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zablokowane porty w Neostrada Orange

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,594 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2016 w Sieci komputerowe, internet przez CreeX Nowicjusz (120 p.)

Witam.
Mam problem odnośnie zablokowanych portów na internecie z Orange i nie jestem dokładnie pewien, jak je odblokować. Wiem tylko, że jest możliwość ręcznego ich odblokowania na stronie Orange, aczkolwiek nie mogę tego znaleźć.
Ktoś się borykał z takim problemem?
P.S. Które porty trzeba odblokować, aby Hamachi działało poprawnie?

komentarz 29 czerwca 2016 przez Kamil Czech Dyskutant (7,700 p.)
O jaki port ci chodzi LAN ?
komentarz 29 czerwca 2016 przez CreeX Nowicjusz (120 p.)
Chciałem sobie pograć ze znajomymi przez Hamachi, ale nie dało się połączyć z serwerami na kilku grach. Dowiedziałem się, że to może być wina zablokowanych portów, ale właśnie nie wiem jakie odblokować i gdzie.
komentarz 1 lipca 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Ale... czy na pewno Oragne blokuje porty?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 29 czerwca 2016 przez niezalogowany
Możesz otworzyć porty przy użyciu np UPnP https://github.com/kaklakariada/portmapper

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 1,136 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 198 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez Bandito_Gustawo Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 204 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2019 w Sieci komputerowe, internet przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,529 komentarzy

61,937 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...