• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Brak pliku fmod.dll

Object Storage Arubacloud
0 głosów
314 wizyt
pytanie zadane 26 czerwca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Sensoy Nowicjusz (120 p.)
Witam, mam problem, ponieważ gdy chcę uruchomić grę wyskakuje błąd:"Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ brakuje składnika fmod.dll. Ponowne zainstalowanie powinno naprawić ten problem." Przeinstalowywałem, pobierałem z neta plik fmod.dll i wklejałem do folderu system32 i nic. Co robić???

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 czerwca 2016 przez MetRiko Nałogowiec (37,110 p.)
Jeżeli masz W10 to plik powinien być wklejony do innego folderu:
LINK: https://www.youtube.com/watch?v=kO8Qr4se8NU
komentarz 27 czerwca 2016 przez Sensoy Nowicjusz (120 p.)
Nie, mam win xp.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 127 wizyt
pytanie zadane 8 kwietnia 2022 w C i C++ przez Piotrek2713 Mądrala (5,340 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 72 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2020 w C i C++ przez Majster6918 Gaduła (4,030 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 794 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2015 w C i C++ przez niezalogowany

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,454 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...