• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Youtube - Nie działa na Chrome

0 głosów
11,740 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Grzyboo Nałogowiec (29,010 p.)
Czy ktoś ma też jakieś problemy ostatnio z Google Chrome i YouTube? Kilka dni temu mi się coś popsuło i często gdy odpalam jakikolwiek filmik (chyba im dłuższy tym gorzej) to leci przez pierwsze kilka sekund, pokazuje że czas jest cały czas na 0 sekund, wszystko w danej karcie się zawiesza (Nie da się nic kliknąć, przewinąć itd.), a sama karta jest nie do zamknięcia. Czasem wyłącza się po kilku(nastu) sekundach od wciśnięcia krzyżyka, a czasem pomaga tylko menadżer zadań.

Na MS Edge działa bez zarzutu.

Zrobiło się to jakoś tak nagle, przeskanowałem komputer antywirusem i czysto, spróbowałem wyłączyć wszystkie dodatki, też nie pomogło.

Ktoś się spotkał z takim problemem może?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 czerwca 2016 przez Ivan Maniak (60,950 p.)
A jaką masz wersje? + możesz ją zaktualizować i sprawdzić czy problem nadal występuje.
Ustawienia -> Informacje
komentarz 24 czerwca 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (29,010 p.)

Version 51.0.2704.106 m (64-bit)

Coś się tam zaktualizowało, ale problem nadal występuje. 

komentarz 28 czerwca 2016 przez xaero Nowicjusz (180 p.)

Spróbuj zresetować chroma do ustawień domyślnych : https://support.google.com/chrome/answer/3296214?hl=pl

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 394 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2018 w Offtop przez Patrycjerz Mędrzec (185,590 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 5,860 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 875 wizyt
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

64,950 zapytań

111,424 odpowiedzi

234,495 komentarzy

46,784 pasjonatów

Przeglądających: 244
Pasjonatów: 12 Gości: 232

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...