• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rok na forum - podziękowania

VPS Starter Arubacloud
+10 głosów
229 wizyt
pytanie zadane 21 czerwca 2016 w Offtop przez radek024 Szeryf (77,180 p.)

UWAGA: To co napisałem poniżej chyba jest trochę egoistyczne - nie miejcie mi tego za złe :v

23 czerwca 2015(czyli za dwa dni - aczkolwiek piszę o tym dzisiaj, w kolejnych dniach będę miał sporo pracy) roku zarejestrowałem się na tym forum. Pewnie bym tego nie zrobił, gdyby nie problem ze stroną WWW - z którym mi pomógł nikt inny, a Comandeer ;). Biorąc pod uwagę całkiem szybki odzew, wiedziałem że to nie będzie moja jedyna prośba na forum. Wtedy jeszcze nie byłem super-aktywny - sam trafiłem tutaj po roku nauki C++ w szkole, wiedzą od nauczyciela projektowania stron WWW i chyba czterema filmami od Zelenta.

 

Jeżeli spojrzycie na moje pytania - jako dobry użyszkodnik wspierałem forum na początku mojej przygody właśnie tutaj ;). Z czasem jednak zacząłem się na nim udzielać - pomagałem innym osobom z nietrudnymi problemami, a także zacząłem sam czytać wypowiedzi. Okazało się, że kodowanie stron stało się dla mnie na tyle ciekawe, że postanowiłem zacząć uczyć się tego sam. Po pewnym czasie zacząłem pisać pierwsze oceny stron(trudno mi znaleźć porządną pierwszą - ale z czasem wszystkie okazują się coraz słabsze :P), zacząłem także sam je kodować - co ciekawe, z moich kilku projektów, na forum wpłynął bodajże tylko jeden do oceny(czyli trochę drańsko postępowałem :P).

 

Po pewnym czasie okazało się, że lecę szybko w górę na forum(mam wrażenie, że czasami ilością moich odpowiedzi przebijałem jpacanowskiego - kilka razy zdarzało się, że pierwsze pięć tematów to te, na które sam odpowiedziałem), co tym bardziej skłoniło mnie do przykładania wagi do tego, co piszę.

 

Później okazało się, że na forum roi się od Bootstrapa - postanowiłem liznąć go i ja. Okazało się, że nie było najgorzej - wchłonąłem go całkiem szybko i to właśnie dzięki niemu miałem okazję poznać bliżej UW-TEAM(porządna ekipa, jeżeli to czytają, to ich pozdrawiam) i dzięki ich zasłudze miałem całkiem fajny maj - czyli praktyki zawodowe.

 

Mniejwięcej w czasie afery związanej z chatem zacząłem się także udzielać nieco, ale już na IRCu - mimo tego nadal jestem rzadkim gościem, ale zagadkę już chyba rozpoznajecie? :D

 

W każdym razie - chciałem opowiedzieć krótką historię na temat mnie i forum, które właściwie ukierunkowało mnie dalej, ponieważ to właśnie tutaj miałem największy kontakt z nimi. A jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, za kilka miesięcy może coś się uda - ale o tym dam znać w odpowiednim terminie.

 

Dzięki serdeczne jeszcze raz wszystkim(wypisałem wszystkie osoby po nickach, ale trochę ich bylo za dużo XD) za ten wspólnie spędzony czas na forum i za wiedzę, którą sobie przekazujemy.

 

4
komentarz 21 czerwca 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

Mniejwięcej w czasie afery związanej z chatem zacząłem się także udzielać nieco, ale już na IRCu - mimo tego nadal jestem rzadkim gościem, ale zagadkę już chyba rozpoznajecie? :D

Wreszcię mogę bez konsekwencji napisać odpowiedź na zagadkę: /quit :D

Cieszę się, że są osoby, które lubią to forum, społeczność i wszystko... i mam nadzieję, że dalej tak pozostanie. Życzę kolejnych lat na forum :)

1 odpowiedź

+4 głosów
odpowiedź 21 czerwca 2016 przez Krzysztof Trybuś Mądrala (5,280 p.)
Trochę chaotyczna konstrukcja treści, ale przekaz dociera :)

Podobne pytania

+12 głosów
3 odpowiedzi 317 wizyt
pytanie zadane 4 kwietnia 2016 w Sprawy forum przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
+28 głosów
2 odpowiedzi 799 wizyt
+8 głosów
5 odpowiedzi 577 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...