• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak często chodzcie na stadiony i za jaką jesteście drużyną piłkarską?

Object Storage Arubacloud
–3 głosów
495 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2016 w Offtop przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
Co sądzicie o piłce nożnej? Lubiliście w nią grać jako dzieci? Czy byliście w tym dobrzy? Biegaliście za piłką czy byliście bramkarzami? Jak często chodzicie na stadiony oglądać mecze? Komu kibicujecie? Dlaczego tak a nie inaczej? Proszę śmiało się wypowiadać.

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 19 czerwca 2016 przez Adam Jakś Dyskutant (8,940 p.)
Raczej nie bywam na stadionach- w mojej okolicy grają same mizerne kluby, a niewiele rzeczy irytuje mnie mocniej niż 'atmosferka' na meczach drużyn z niskich lig (smród tytoniu, zataczający się eksperci i zimne kiełbaski "na ciepło" nie są mówiąc delikatnie moim ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu). Już nie wspomnę o poziomie samej gry.

Natomiast za rok planuję już bywać na meczach regularnie- studia w Poznaniu i doping mojej ulubionej drużyny- Lecha.

W piłkę grałem dobrych parę lat, jako typowa 'dziewiątka' lub skrzydłowy. Zbytniego sukcesu nie osiągnąłem, jak widać zresztą po użytej przeze mnie formie przeszłej czasownika "grałem" :)

Pozdrawiam.
+1 głos
odpowiedź 19 czerwca 2016 przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
edycja 19 czerwca 2016 przez jegor377

Ludzie minisują ten wątek, ale za to ten, który jakby nie patrzeć jest bardzo podobny tematyką - nie. Uprzedzając wasze odpowiedzi, to "pochwal się swoim hobby" również nie jest zbytnio związane z tematyką forum, ale nikomu to jakoś nie przeszkadza... O co chodzi z tym wątkiem, że jest minusowany? :p

1
komentarz 19 czerwca 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Tamten też zminusowałem z tego co widzę ;)
1
komentarz 19 czerwca 2016 przez hubot Dyskutant (9,090 p.)
Coś czuję że pójdę sobie zaraz wyrównać liczniki xD
komentarz 19 czerwca 2016 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Tylko nie na mnie xD
komentarz 19 czerwca 2016 przez Typowy Janusz Dyskutant (8,150 p.)
To pytanie nasunęło mi na myśl typowego dresa-kibola oraz jego pytania w stylu: "za kim jesteś?", "ee masz szlugi?". Może ten temat jest minusowany przez osoby, które miały przykre wspomnienia z "dresami" w roli głównej?
komentarz 19 czerwca 2016 przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)

tego też nie minusują...

komentarz 19 czerwca 2016 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Zobacz profil autora i oddane przez niego głosy. I dziwisz się, że sam dostaję minusy...
komentarz 19 czerwca 2016 przez Typowy Janusz Dyskutant (8,150 p.)
Moim zdaniem kwestia psychologii. Każdy lubi mówić o sobie, co lubi  a czego nie. Tam temat jest luźny i możesz się w nim wypowiedzieć dosłownie na temat wszystkiego a tutaj masz z góry narzucone na jaki temat się masz wypowiedzieć. Jednak nie ma się czym oszukiwać ale jest to forum związane z IT i śmiem polemizować, że większość użytkowników tego forum nie przepada za piłką nożną.
komentarz 19 czerwca 2016 przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
@diablol ale nie oceniajmy ludzi poprzez ich profil. :D

@TypowyJanusz nawet mnie to przekonuje, ale też nie do końca, bo tutaj autor pyta jakie macie właśnie zdanie o piłce i dlatego pytanie nie może być ogólne. :)))
komentarz 19 czerwca 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Hubot, ostrzegam cię. Jeszcze jedna próba "wyrównywania liczników" i skończy się to dla Ciebie banem.
0 głosów
odpowiedź 10 września 2016 przez nauwalis Mądrala (7,350 p.)
Piłka nożna jest świetną grą ogólnorozwojową. Bardzo lubiłam. Grałam w turniejach na pozycji bramkarza. Póżniej po kilku latach zmieniłam pozycję na pomocnika. Jeżeli mam czas to chętnie jadę na stadion do Gdańska. Kibicuję Lechii Gdańsk, pewnie dlatego, że i tata kibicował tej druzynie i bywał na meczach i dlatego się wkręciłam. Pozdrawiam!

Podobne pytania

+8 głosów
15 odpowiedzi 1,236 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 278 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2018 w Offtop przez pietia213 Dyskutant (8,110 p.)
+8 głosów
3 odpowiedzi 620 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2016 w Offtop przez Moarsk Nowicjusz (200 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,560 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...