• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z przeglądarką i paskiem Windowsa

Object Storage Arubacloud
+1 głos
146 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Marcin951 Gaduła (3,250 p.)
edycja 19 czerwca 2016 przez Marcin951
Ostatnio uruchamiają mi się rózne niechciane strony wszystkie po rosyjsku próbowałem usunąc ten problem za pomocą adwclener jednak on nic nie pomógł co mam zrobic? zaczyna mnie to irytowac

zapomniałem napisać o jeszcze jednym problemie czyli nie działą mi ten pasek na dole nic nie da się wcisnąć i muszę sie posługiwać przyciskiem windowsa + x da sie to jakoś naprawić?

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 czerwca 2016 przez Kornelia Kobiela Nałogowiec (33,340 p.)
Zapewne korzystasz z systemu Windows i zainstalowało ci się jakieś dodatkowe oprogramowanie. Musisz poszukać programów, których nie znasz, a posiadasz zainstalowane w systemie. Po ich odinstalowaniu powinno wrócić do normy.
komentarz 19 czerwca 2016 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
o kolega mnie uprzedził :)
komentarz 19 czerwca 2016 przez Marcin951 Gaduła (3,250 p.)
Przeglądarka już działa ale zapomniałem napisać o jeszcze jednym problemie czyli nie działą mi ten pasek na dole nic nie da się wcisnąć i muszę sie posługiwać przyciskiem windowsa + x da sie to jakoś naprawić?
komentarz 26 czerwca 2016 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
To byl chyba jeden z błędów Windowsa 10
komentarz 26 czerwca 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Miałem ten sam problem. Naprawił się z czasem. Nestety nie pamiętam co pomogło.

~ http://forum.pclab.pl/topic/1066914-Windows-10-Nie-reaguje-pasek-zada%C5%84/

~ https://www.youtube.com/watch?v=FdhcQUyZYcE
komentarz 27 czerwca 2016 przez Marcin951 Gaduła (3,250 p.)
u mnie nic nie pomagalo i zrobilem format jednak po czasie pasek stal sie czarny a nie niebieski
+1 głos
odpowiedź 19 czerwca 2016 przez azybad Mądrala (5,500 p.)
Przede wszystkim po pierwsze - usun wszystkie rozszerzenia i dodatki w przeglądarce.

Następnie (jeśli masz Windows) - wejdź w Panel Sterowania - Programy - Odinstaluj Programy - i odinstaluj wszystko, co wydaje Ci się podejrzane, nieznane, nieużywane
–1 głos
odpowiedź 19 czerwca 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
uzyj AdwCleanera i Malwarebytes Anti-Malware
komentarz 19 czerwca 2016 przez Marcin951 Gaduła (3,250 p.)
Pisałem już o adwclenerze a używam bitdefendera i nie wiedzę sensu używania ani malware
komentarz 19 czerwca 2016 przez mbabane Szeryf (79,280 p.)
sorry nie zauwazylem.

I powodzenia w takim razie zycze z bitdefenderem skoro Ci takie syfy wpuszcza.

 

A malware to na prawde bardzo dobry skaner i wykrywa bardzo duzo gowien, ktorych nie wykrywaja avasty itp.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 402 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 172 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Tomasz Galas Początkujący (410 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 118 wizyt
pytanie zadane 22 października 2018 w HTML i CSS przez FB-- Nowicjusz (180 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...