• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co poprawić aby wyglądał ładniej? - level 2

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
307 wizyt
pytanie zadane 18 czerwca 2016 w Nasze projekty przez niezalogowany

Witam, na wstępie chciałbym podziękować za każe porady jakie tutaj uzyskałem: http://forum.pasja-informatyki.pl/151066/co-poprawic-aby-wygladal-ladniej#a151145

Zakładam jednak nowy temat, aby nie zrobić bałaganu w tamtym. Wszystkie porady sobie wziąłem do serca i zaktualizowałem wygląd mojego kalendarza. Wygląda on na ten moment tak:

 

Czy macie może jakieś propozycje jeszcze co można zmienić? 

Największy problem miałem z oznaczeniem "dzisiejszego" dnia. Niestety nie mogę zastosować tła - ponieważ kiedy w "dzisiejszym dniu" będę miał święto, to nie zrobię dwóch teł. I zastosowałem: box-shadow. 

5 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2016 przez MatiiTv Gaduła (3,790 p.)
Kolor czcionki. dla numerów dni tygodnia zrób wewnętrzny odstęp żeby nie było przy samych brzegu.  Lekko zwiększ rozmiar czcionki; polskie znaki; zmień kolor tła;
0 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2016 przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)
Do tła użyj lekkiego białego koloru i zrób padding w kafelkach tych i czcionke zmień.
0 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2016 przez nielotweb Bywalec (2,240 p.)
Moim zdaniem: Czcionkę zmień. Kolor czcionek. Kolor tła (całego kalendarza) ten szary. Ogólnie kolorystyka na żywą jakąś a nie taką nudną, i marginesy tych numerów dni tygodnia żeby to nie było takie "przyklejane" wszystko do siebie.
0 głosów
odpowiedź 18 czerwca 2016 przez niezalogowany
Pisałem w poprzednim poście, że tło szare musi zostać.
0 głosów
odpowiedź 19 czerwca 2016 przez sfiluto Nowicjusz (230 p.)
ja bym zmniejszył czcionkę dla nazw świąt i zamiast prostokątów dał kwadraty

Podobne pytania

+1 głos
7 odpowiedzi 495 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2016 w Nasze projekty przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 160 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2017 w PHP przez patryk11441 Obywatel (1,150 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 473 wizyt

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,077 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...