• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czym wyczyścić matrycę błyszczącą?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,700 wizyt
pytanie zadane 17 czerwca 2016 w Sprzęt komputerowy przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
Mam na laptopie (a raczej na dwóch) matrycę błyszczącą.Mam tez taki płyn do monitorów, ale on jest do matowych, bo na błyszczących zostawia straszne smugi.

Ktos wie, czym ją wyczyścić? :)

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 17 czerwca 2016 przez Zero Dyskutant (8,210 p.)
edycja 17 czerwca 2016 przez Zero
W takim razie może płynem do mycia szyb :)

Apropo, ostatnio kupiłem w Biedronce chusteczki do ekranów, są świetne, ale mam matowe ekrany, więc nie wiem jak by to wygladało u Ciebie.
komentarz 17 czerwca 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
Też to gdzieś czytałam, ale boje się go uzyć, że może mi się ekran popsuć (który i tak jest teraz biedny, bo porysowany) :/
komentarz 17 czerwca 2016 przez eyroff Nowicjusz (120 p.)
Ja miałam 6 lat laptopa z błyszczącym ekranem, za każdym razem gdy mama wkraczała do mojego pokoju, był czyszczony łącznie z wszelkimi witrynami, szklanym stołem itp. Nie miał żadnych rys, nic się nie działo.

Już nie mieszkam z mamą, laptopa też zmieniłam, i sposób czyszczenia także.. Ale nie sądzę, aby płyn do szyb ci zaszkodził :) po prostu spryskaj nim ściereczkę, a nie ekran
+1 głos
odpowiedź 17 czerwca 2016 przez String Gaduła (4,520 p.)
Cześć :)
Raz bawiłem się z płynem do mycia szyb ii było gorzej niż przed czyszczeniem.
Najlepsze rozwiązanie to Twój oddech + szmateczka z mikrofibry :)
Chuchaj i przecieraj chuchaj i przecieraj - bezpiecznie i efektywnie :)
komentarz 18 czerwca 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
W jaki sposób było gorzej niz przed czyszczeniem? A można przetrzeć ekran ściereczką namoczoną wodą?
komentarz 18 czerwca 2016 przez String Gaduła (4,520 p.)
Pełno smug. Na poczatku balem sie ze zniszczylem matrycę ale oddech pomogl:) Ojc spróbuj umyć zwykłe okna samą wodą - tez ciezko. Pelno bedzie tzw.smug. Do okien akurat uzywam plynu do mycia naczyń haha ale no :) bardzo dobrze sie sprawdza :)
komentarz 18 czerwca 2016 przez Owczarek Niemiecki Obywatel (1,570 p.)
Bo suchą ściereczką raczej nic nie da, prawda? Jesli jest brudne z placów?
komentarz 18 czerwca 2016 przez String Gaduła (4,520 p.)
Nic :)
komentarz 25 czerwca 2016 przez marko Nałogowiec (29,150 p.)
Wypróbuj chusteczki do czyszczenia szkieł okularowych.Bezpieczne,delikatne,nie rysują.Są czymś nasączone,chyba gorzałą ale to dobrze bo rozpuści tłuszcz po paluchach ;)

Nazwa na pudełku.

W5 Glasses wipes sa ich 54szt.Możesz czyścić ile wlezie :)

Polerujesz suchą ścierką,taką co nie zostawia "śmieci" na szkle :)

Przyznam,uśmiech jest wskazany,udało mi się opluć monitor.Znowu polerowanie ;)

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 327 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 449 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 610 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2018 w JavaScript przez DariuszH Gaduła (3,100 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...