• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed [Gra] Way - proszę o ocenę

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
227 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2016 w Nasze projekty przez huncwot Obywatel (1,110 p.)
zamknięte 12 kwietnia 2017 przez huncwot

Hej!

Jestem uczniem liceum i pasjonatem gier, ale także ich twórcą. Właśnie zakończyłem prace nad jedną z moich pierwszych gier (jest to platformówka, która łączy elementy logiczne i zręcznościowe) i chciałbym dowiedzieć się co jest w niej ciekawego, a co powinienem poprawić lub czego wystrzegać się w przyszłości.

Tutaj znajduje się link do tej gry:

https://goo.gl/oEHZQX

A tutaj strona internetowa, gdzie udostępniam wszystkie informacje o moich grach jak i same gry (na razie dostępne są 2 tytuły, ale w te wakacje pojawią się następne dwa):

http://huncwot.pl

Huncwot

P.S. 

Przepraszam za wszystkie błędy niewychwycone przez korektę.

komentarz zamknięcia: Nieaktualne

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2016 przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)
Graj jest całkiem fajna. Trochę grafika prowizoryczna, ale ujdzie :). Nie myślałeś nad jakimś tłem? Ze swojej strony powiem tylko że w bodajże 4 poziomie robi się niesprawiedliwa. Te spadające kolce są denerwujące, bo za pierwszym razem nie ma ich w sumie jak uniknąć, i tak kilka razy trzeba zginąć żeby się tego nauczyć na pamięć. Śmieszne jest to że moja pierwsza gra wyglądała prawie identycznie, była jedynie w nieco większej skali. Uhhh, do dzisiaj pamiętam, 3 miechy codziennej i zażartej walki z OpenGl. Gratuluje uporu i cierpliwości. Jakieś plany na kolejny projekt już masz?
komentarz 15 czerwca 2016 przez huncwot Obywatel (1,110 p.)

Grafika jest bardzo prowizoryczna, bo niestety mój talent graficzny jest bardzo ograniczony, a nie miałem nikogo kto mógłby mi z nią pomóc.

Poziom czwarty (ten z kolcami) jest rzeczywiście nieco irytujący, ale cała gra w pewnym momencie zaczyna mieć ciut za wysoki poziom trudności, zwłaszcza po odblokowaniu teleportów (błędy początkującego twórcy).

Mam już plany na kolejny projekt, a właściwie nawet go już piszę. Nowa gra powstała jako projekt na lekcje informatyki i bardzo rozwinęła się od tamtego czasu. Po więcej informacji odsyłam na moją stronę: http://huncwot.pl do zakładki projekty, gdzie znajduje się ogólny zarys kilku następnych projektów lub zakładki aktualności.

Dziękuje za odpowiedź

Huncwot

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 260 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2020 w Nasze projekty przez _Pita_ Stary wyjadacz (11,410 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 108 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 320 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...