• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Książka która zmieni moje życie

Object Storage Arubacloud
–1 głos
793 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez sochmichael Nowicjusz (140 p.)
Witam, przeglądając kanał yt Pana Mirosława natrafiłem na film w którym gorąco polecał książkę The Slight Edge. Jestem osobą która nie czyta książek, ale chcę zmienić swoje życie, szukam książki która pomoże mi w zmianie myślenia. Bardzo spodobała mi się ta książka .. ale niestety jest tylko w języku angielskim. Czy możecie mi polecić jakiś jej odpowiednik oczywiście po polsku? Tylko proszę niech ta książka będzie godna polecenia, uważam że może ona zmienić mnie jako człowieka a jeśli okaże się kiczem to zapewne ją odstawie na półkę i zrezygnuje z tego pomysłu.

7 odpowiedzi

+6 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2016 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Książka nie zmieni Twojego życia jeżeli sam tego nie będziesz chciał. Ona pomoże Cię tylko nakierować, żebyś mógł ćwiczyć nad swoją osobą.
+1 głos
odpowiedź 15 czerwca 2016 przez Typowy Janusz Dyskutant (8,150 p.)
1. Dale Carnegie - Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi.

2. Joseph Murphy - Potęga Podświadomości.

Możesz sobie pobrać owe książki w pdfach i sprawdzić czy ci przypadną do gustu.
+1 głos
odpowiedź 15 czerwca 2016 przez bimbrownik Mądrala (5,180 p.)

Myśl i bogać się - Napoleon Hill

+1 głos
odpowiedź 15 czerwca 2016 przez R.orlinski Mądrala (5,490 p.)
Nie sądzę, że ta książka zmieni Twoje życie. Wbrew pozorom nie opowiada o niczym szczególnym.
0 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)
Obejrzyj inne odcinki Zelenta w których nie mówi bezpośrednio o matmie czy programowaniu. Wymienia naprawdę sporą ilość polskojęzycznych ksiażek.
0 głosów
odpowiedź 15 czerwca 2016 przez kotfuterkowy Dyskutant (9,220 p.)
"7 nawyków skutecznego działania" jest moim zdaniem bardzo fajna. Oczywiście książka nie zmieni Twojego życia ot tak, zmiana w kogoś kim chcesz być wymaga ciągłej pracy nad sobą i systematyczności - i nie odbywa się w kilka dni - to raczej kwestia miesięcy, jeśli nie lat. Mimo wszystko to chyba jedyna droga, jeśli Ci naprawdę zależy. Powodzenia.

Podobne pytania

+4 głosów
5 odpowiedzi 924 wizyt
+8 głosów
10 odpowiedzi 799 wizyt
+2 głosów
10 odpowiedzi 1,052 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2015 w Offtop przez Karitto Użytkownik (610 p.)

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,634 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...