• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Darmowe ebooki o it

Object Storage Arubacloud
+15 głosów
2,183 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2016 w Offtop przez Typowy Janusz Dyskutant (8,150 p.)
Witam!

Może to kogoś zainteresuje... Na stronie Packtpub można pobierać darmowe ebooki o tematyce it. Codziennie inna książka. Jedynym minusem a być może i dla niektórych użytkowników plusem jest to że książki są w języku angielskim. Miłej lektury! Poniżej podaję link. Chyba, że ktoś się obawia phishingu to niech wpisze w "googlach" frazę "packt free learning". Pozdrawiam!

https://www.packtpub.com/packt/offers/free-learning
komentarz 3 lipca 2016 przez zperkowski Stary wyjadacz (11,150 p.)
Ta akcja jest dla mnie fenomenem. Pobieram od nich codziennie jedną książkę od ponad roku! To już prawie 400 różnych książek! Na początku myślałem, że to jakaś akcja marketingowa, ale teraz to już sam nie wiem jaki w tym cel mają.

3 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 14 lipca 2016 przez Linker Bywalec (2,690 p.)

Dzięki za link ;) Strona wydaje się być ciekawa.

Ja natomiast mogę polecić:

http://itbookshub.com/

Dużo darmowych pdfów o tematyce it.

0 głosów
odpowiedź 28 lutego 2017 przez erx700 Gaduła (3,430 p.)
Była przerwa na nowy rok, ale teraz znowu działa. Polecam od razu dodać stronę do zakładek.
0 głosów
odpowiedź 8 marca 2017 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)
Jak coś dziś książka która może trafić w zainteresowania większej ilości użytkowników, "RESTful Java Web Services "

Podobne pytania

+10 głosów
1 odpowiedź 656 wizyt
pytanie zadane 7 października 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez NaviFox Dyskutant (8,950 p.)
+3 głosów
0 odpowiedzi 357 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2017 w Offtop przez NaviFox Dyskutant (8,950 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 412 wizyt
pytanie zadane 21 października 2017 w Offtop przez ChuZZZta Bywalec (2,540 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...