• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed array-c++11 problem

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
200 wizyt
pytanie zadane 13 czerwca 2016 w C i C++ przez fenq80 Bywalec (2,940 p.)
zamknięte 13 czerwca 2016 przez Eryk Andrzejewski

Witam. Pisałem program w c++ i chciałem w nim uzyc obiektu array. Jednak gdy dąłaczam biblioteke   #include<array>

otwiera się rozszerzenie i tam jest napisane takie cos:

error This file requires compiler and library support for the \
ISO C++ 2011 standard. This support is currently experimental, and must be \
enabled with the -std=c++11 or -std=gnu++11 compiler options.

​Uzywam code::blocks 16.01. I moje pytanie czy da się cos z tym zrobić aby mój kompilator obsłuzyl c++11?

Z góry dzięki za pomoc.

​Pozdrawiam

komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany.

1 odpowiedź

+3 głosów
odpowiedź 13 czerwca 2016 przez Patrycjerz Mędrzec (192,340 p.)
wybrane 13 czerwca 2016 przez fenq80
 
Najlepsza

Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem zamieszczony komunikat...

Włączasz opcje kompilatora (Settings -> Compiler and Debugger) i zaznaczasz odpowiednie flagi.

komentarz 13 czerwca 2016 przez fenq80 Bywalec (2,940 p.)
Dobra ,dzięki. Dziala.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 507 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 334 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2021 w C i C++ przez PoProstuAndrzej Nowicjusz (170 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 148 wizyt
pytanie zadane 24 lipca 2018 w C i C++ przez MarcinGuziorHombre Początkujący (320 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...