Że takie stronicowanie? - http://alvarotrigo.com/fullPage/
Ogólnie bardziej chodzi mi o to, aby można było sprawdzić, czy ktoś używa scrolla przy overflow: hidden. Niestety, nigdzie nie znalazłem eventa scrollup ani scrolldown który nie potrzebuje liczyć delty z pozycji overflowa.
Sprawdzaj eventy na urządzeniach wejścia, które odpowiadają za scrollowanie ( rolka myszki, klawisze page down/up, strzałki klawiatury )
Inna sprawa, zamiast usuwać pasek - można by się pobawić z ustawieniem jego szerokości na 0px. Tylko tutaj nie wiem jak jest z Cross-browser.
93,740 zapytań
142,675 odpowiedzi
323,294 komentarzy
63,319 pasjonatów
Motyw:
Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡
Oto polecana książka warta uwagi.Pełną listę książek znajdziesz tutaj
Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.