• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Foundaion Sass

VPS Starter Arubacloud
–1 głos
136 wizyt
pytanie zadane 11 czerwca 2016 w HTML i CSS przez Marven88 Użytkownik (750 p.)

Witajcie,

mam taki oto problem. Pobrałem paczkę ze strony ZurbFoundation z najnowsza wersja tego frameworka(http://foundation.zurb.com/sites/download.html/complete). Chciałbym korzystać z wersji na SCSS. Mam zainstalowany kompilator scss do Netbeans-a. Działa napewno, ponieważ próbowałem proste wyrażenie klasa w klasie dobrze kompiluje do CSS. Jednak kompilacja samego pliku Foundation.scss. Daje plik wynikowy jedynie z pierwszym komentarzem odnośnie wersji frameworka. Co zrobić by normalnie importowało pliki?

Pozdrawiam

komentarz 11 czerwca 2016 przez niezalogowany
Sprawdź czy w pliku wynikowym, na końcu komentarza nie masz przypadkiem całego skompilowanego cssa w jednej linii. Prawdopodobnie jest on tak długi, że Twój edytor postanowił przestać kolorować składnie, przez co wszystko wygląda jak komentarz.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 455 wizyt
pytanie zadane 21 października 2022 w HTML i CSS przez MacieKap Bywalec (2,400 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 458 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia 2022 w HTML i CSS przez kolusnk Początkujący (310 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 482 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2021 w HTML i CSS przez kajman_Rrzeczny Użytkownik (960 p.)

92,454 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...