• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pozostałe przedmioty sprzedającego - szablon allegro

Object Storage Arubacloud
0 głosów
652 wizyt
pytanie zadane 10 czerwca 2016 w HTML i CSS przez patrykos46z Użytkownik (860 p.)

Witam, tworzę szablon allegro i potrzebuję sposobu by w miejscu wyznaczonym dodać "inne przedmioty sprzedającego" - zapewne generuje się jakoś taki kod, ktoś wie jak? :) Chodzi o to co na grafice:

(Obrazek jest przykładowy i nie ma ze mną nic wspólnego, ani z tym co tworzę - tak dla sprostowania) 

4 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2016 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Strzelam, że jest to okienko do której pobrano inny adres witryny. Czyli użyto znacznik <iframe>. Zbadanie  elementu strony dałoby odpowiedż. Choć, sądzę , że jako duża firma IT zrezygnowali  z takiego przestarzałego rozwiązania. Jakby nie mówić niebezpiecznego rozwiązania.

I tu pojawia się drugie rozwiązanie.

Po wstępnym googlowaniu znalazłem webAPI dla allegro. Prawdopodobnie jest tam metoda pozwalająca pobrać, pośrednio dane z bazy danych do których chcemy uzyskać dostęp. Link: http://allegro.pl/webapi
0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2016 przez Kudelczak Początkujący (260 p.)
0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2016 przez Gerard Szymański Obywatel (1,520 p.)
Myślę,że można zrobić to wykorzystując AJAX. Asynchronicznie pobierać z bazy wszystkie przedmioty sprzedającego i je tam wstawić.
0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2016 przez patrykos46z Użytkownik (860 p.)
Co jeżeli robię to dla klienta i po prostu nie mam dostępu do jego konta? Mam zostawić div z height: auto; na takie rzeczy?

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 358 wizyt
pytanie zadane 25 lipca 2017 w HTML i CSS przez `Krzychuu Stary wyjadacz (13,940 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 368 wizyt
pytanie zadane 16 czerwca 2016 w HTML i CSS przez tirex Gaduła (4,430 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 12,193 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez edios55 Bywalec (2,600 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...