• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Macbook air 11

Object Storage Arubacloud
0 głosów
206 wizyt
pytanie zadane 9 czerwca 2016 w Sprzęt komputerowy przez Konrad Fx Mądrala (6,910 p.)
Witam, zastanawiam się czy opłaca się kupować ultrabooka od apple macbooka air 11 cali.

Chcę kupić wersję z roku 2010/2011 z procesorem Core 2 Duo. Zastanawiam się czy warto wydawać 1300zł na takiego małego ultrabooka. Głównie piszę w sublimetext 3 i przeglądanie witryn.

Dzięki i pozdrawiam

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 10 czerwca 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
wybrane 10 czerwca 2016 przez Konrad Fx
 
Najlepsza
Jeśli chodzi o MacBooki Air, to w przyszłości nic w nim nie wymienisz bo wszystko jest przylutowane, nawet pamięć RAM. Bardziej się opłaca kupić MacBooka Pro - ja mam z połowy 2012 roku - Core i5, 8GB RAM. Jeśli lubisz komputery Appla, to kupuj. Core 2 Duo to dobry procesor o ile RAMu jest dużo.
komentarz 10 czerwca 2016 przez Konrad Fx Mądrala (6,910 p.)
2 gb ramu na edytor wystarczy mi się wydaje, pamiętaj to że to 11 cali
komentarz 10 czerwca 2016 przez niezalogowany
To 2 gb ramu da szybko o sobie znać bierz 4 a najlepiej 8 tak będziesz celował w przyszłość
0 głosów
odpowiedź 10 czerwca 2016 przez niezalogowany
Gwarantuje Ci, że komfort pracy (a raczej jego brak) na 11", szybko Cię zniechęci do dalszej pracy ;) Raz w życiu miałem laptopa z ekranem tej wielkości i obiecałem sobie, że nigdy więcej.
komentarz 14 czerwca 2016 przez Konrad Fx Mądrala (6,910 p.)
Ja mam PC z półki PCMR :) na którym pracuje ale czesto przemieszczam się i potrzebuje czegoś mega mobilnego. Postawiłem na apple i wydaje mi się że 11" na kilku godzinne podróże spisze się wyśmienicie :)
komentarz 14 czerwca 2016 przez niezalogowany
Twoje pieniądze, Twój wybór ;)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 2,042 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 203 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2022 w Urządzenia mobilne przez anonimus77778 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,360 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...