• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z przyklejanym menu!

Object Storage Arubacloud
0 głosów
423 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2016 w HTML i CSS przez nielotweb Bywalec (2,240 p.)
Witam,

Otóż mam problem z 'przyklejanym menu' - a mianowicie Stickyfill, może ktoś słyszał o tym skrypcie.

Otóż mam taką stronę : http://nielotwebforsa.ct8.pl/nowythem2/index.html

W tym problem że jak scroll'uje to menu prawidłowo działa, tzn. gdy scrolluje przykleja się do samej góry i działa poprawnie aż do momentu jak minie długość Header'a. Nagle zostaje na samym końcu header'a. A mi chodzi o efekt żeby to menu 'leciało' na sam dół strony.

Tutaj cały kod: http://codepen.io/nielotweb/pen/BzoJRr

Wie ktoś jak mogę to naprawić? Może inaczej mogę zrobić to 'przyklejane menu' lub jest jakiś dobry skrypt pod to  ? ;)

Z góry Dziękuję! :)

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 7 czerwca 2016 przez niezalogowany
skoro menu i tak jest u góry to zrób fixed z ewentualną zmianą koloru, dużej różnicy nie będzie
komentarz 8 czerwca 2016 przez nielotweb Bywalec (2,240 p.)
Masz rację, w sumie usunąłem całkiem ten skrypt Stickyfill z całej strony - i po prostu dałem do tej belki z menu fixed'a i w JS po 30px scrollowani'u od góry zmieni tło i w sumie działa!

btw. dzięki ! :D
+1 głos
odpowiedź 7 czerwca 2016 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
Na podstawie tego co dostarczyłeś na codepenie, napisałem takie coś (nie korzystając z dodatkowych rzeczy oprócz jQuery) http://codepen.io/mitelak/pen/pbjLeW
komentarz 8 czerwca 2016 przez nielotweb Bywalec (2,240 p.)

Działa dzięki! :D w sumie w inny sposób poradziłem sobie, ale to też mi się przyda! smiley

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 456 wizyt
pytanie zadane 23 grudnia 2016 w HTML i CSS przez Wojciech Zgodziński Nowicjusz (160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 237 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2019 w HTML i CSS przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 1,127 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2018 w HTML i CSS przez kurczakmaly Nowicjusz (120 p.)

92,563 zapytań

141,413 odpowiedzi

319,590 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...