• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pulpit nie działa poprawnie win 10

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,732 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Na moim laptopie pulpit nie działa poprawnie. Można na nim operować tylko jak na folderze, a nie jak na normalnym pulpicie. Przed tym błędem, pokazało mi na chwile, że jakiś tam sterownik(już nie pamiętam) nie działa prawidłowo. Jeśli będą potrzebne jeszcze jakieś informacje to napiszę.
komentarz 29 stycznia 2017 przez Daniel Vivas Nowicjusz (140 p.)

I przeniósł się do AEROADMIN niedawno i czuję się dobrze. Można również spróbować. Mam nadzieję, że to pomaga.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 czerwca 2016 przez binkey Użytkownik (530 p.)
Spróbuj dostać się do menedżera urządzeń i sprawdź o jaki sterownik chodzi i zainstaluj wszystkie brakujące. Istnieje także opcja przywracania systemu do momentu sprzed tej awarii
komentarz 5 czerwca 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Gdy próbowałem, to pisało że nie można, że najprawdopodobniej blokuje antywirus, czy coś w tym stylu
komentarz 5 czerwca 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
A jak rozpoznam o który sterownik chodzi? Oraz jak rozpoznam czy jakiś brakuje?
komentarz 5 czerwca 2016 przez Evelek Nałogowiec (28,960 p.)
U mnie na Vista masz tak: PPM komputer --> Zarządzaj --> Z lewej strony mamy 'Menedżer urządzeń'. Potem klikamy np. karty graficzne (nie wiem co dokładnie, bo nie wiem o który sterownik chodzi) i szukamy takiej ikonki, która będzie miała malutki czarny wykrzyknik w tle żółtego trójkąta. Klikamy w niego PPM, otwieramy Właściwości. W okienku wybieramy 'Szczegóły' a z rozwijanej listy wybieramy 'Identyfikator sprzętu'. Kopiujesz np. ostatnią wartość, która się wyświetla, wrzucasz w google, otwierasz link z adresem strony http://www.driveridentifier.com/ i stamtąd pobierasz i instalujesz.
komentarz 5 czerwca 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
pokazuje że wszystko działa prawidłowo
komentarz 5 czerwca 2016 przez Evelek Nałogowiec (28,960 p.)
A sprawdziłeś wszystko? Karty graficzne, kontrolery, monitory itd.?

 

Alternatywą jest pobranie z tej strony: http://www.driveridentifier.com/ DriverIdentifier. Po zainstalowaniu sam wyszukuje brakujące sterowniki lub nowsze wersje.
komentarz 5 czerwca 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
ok, dzięki
komentarz 6 czerwca 2016 przez Avernis Nałogowiec (27,400 p.)
Rozwiązałem, miałem włączony tryb tabletowy xD

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 209 wizyt
pytanie zadane 10 listopada 2021 w Systemy operacyjne, programy przez KonDZIKs Bywalec (2,770 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 290 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2021 w Systemy operacyjne, programy przez TOWaD Mądrala (5,700 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 534 wizyt

92,547 zapytań

141,390 odpowiedzi

319,509 komentarzy

61,931 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...