• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podjęcie wyboru.

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
138 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez KonDZIKs Bywalec (2,770 p.)
Witam. :)

Mam do was pytanie drodzy informatycy. W ostatnim czasie doszły mnie różne przemyślenia. I nie wiem na co się zdecydować. Programowanie webowe czy tez c++ java. Postaram się pokrótce przybliżyć wam mój problem.
Poszedłem do technikum informatycznego. Wiadomo każdy ma swoje ulubione przedmioty których się uczy chętniej a których mniej. W moim przypadku bardzo przypadło mi tworzenie stron internetowych. Moja nauczycielka może nie jest super wykwalifikowana w tym zawodzie ale nie ważne. Zacząłem tworzyć te strony i bardzo mi się spodobało to ,że z pustej białej strony można zrobić coś na prawdę ciekawego. Nie poświęcam temu może maximum swojego wolnego czasu. Dawno temu przypomniał mi się mój serial dzieciństwa pod tytułem "Naruto". I tutaj po obejrzeniu paru dziesięciu odcinków naszła mnie refleksja czy nie można by było czegoś takiego zrobić w grze pod wdzięcznym tytułem Minecraft. W taki oto sposób zacząłem troszkę zabawy w c++. Przerobiłem chyba 3-4 odcinki u Pana Mirosław lecz nudziło mnie to nie ciągnęło do tego wgl. I teraz jak już w mojej głowie rodzą się coraz to nowsze pomysły ulepszania mojego "serwera Naruto" zadaje sobie pytanie co wybrać C++ dla zrobienia postawionego sobię wcześniej zadania czy może zostać przy robieniu stron. Dodam ,że niestety ale i tak bede musiał przejść przez kurs C++ a to po to ,żebym zaczął Kurs PHP JS i MySQL. A jeżeli zdecyduje się na zrobienie tego serwera to już wtedy bede musiał się w 100% oddać któremuś z tych rzeczy.
Oczywiście mam też zamiar iść w swój zawód i takie pytanie nasuwające się który z tych koderów jest lepiej płatny?

Dziękuję za dotrwanie do samego końca. :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 listopada 2016 przez Kamil Naja Nałogowiec (27,330 p.)
"Dodam ,że niestety ale i tak bede musiał przejść przez kurs C++ a to po to ,żebym zaczął Kurs PHP JS i MySQL" - nie zgodzę się, chociaż P. Mirosław bardzo dobrze wytłumaczył pętle i inne podstawy, które będą Ci się powtarzały. Teraz jest bardzo dużo pracy związanej z aplikacjami webowymi i wybierając html/css/js na pewno nie będziesz się nudził.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 326 wizyt
+3 głosów
1 odpowiedź 591 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 749 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...