Witam,
Chce zrobić prosty program, który po wpisaniu loginu i hasła będzie tworzył plik tekstowy, o nazwie loginu jaki wcześniej podaliśmy i w tym pliku zapisze login i hasło.
Pytanie brzmi jak zastąpić to:
plik.open("dane.txt",ios::out | ios::app);
Czymś co by tworzyło plik w zależności od loginu, inny niż "dane.txt".
Pozdrawiam.