Hej, mam problem z zadaniem SPOJ (PRZEDSZK - Przedszkolanka) oczywiscie z działu łatwe 
Przeglądając inne tematy zauważyłem, że konieczne jest w tym zadaniu zastosowanie NWD, ale czy aby na pewno? Patrząc na ten problem rozumiem go tak:
Serdeczna Pani podaje grupy a,b (n razy) i na wyjściu pojawia nam się:
1) Liczba cukierków które musi mieć, żeby obsłużyć wszystkich :)
2) Ile ma zabrać najwięcej (ze sobą), żeby żadnemu dziecku nie brakło.
Dlatego kod ułożyłem tak aby porównywał wprowadzane liczby (dla pkt 1. sumował je wszystkie dla pkt 2. wypisywał największą wprowadzoną liczbe).
Kod poniżej.
Czy problem tkwi w moim kodzie? Bo testy ktore przeprowadzałem dobrze wychodziły.. Natomiast spoj ich nie zalicza. Czy faktycznie tutaj musi być zawarty NWD czy tam NWW i całe moje rozumowanie w powietrze? 