• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z formularzem w Symfony

Object Storage Arubacloud
0 głosów
729 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2016 w PHP przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)

Hej, chciałem zrobić formularz rejestracyjny z "cookbooka" Symfony, ale niestety są pewne błędy gdy próbuję wejść na trasę user_registration czyli /register, nie mam pojęcia dlaczego. Wyjaśni ktoś? 
https://github.com/gacel112/atccargo/tree/master/src

 

An exception has been thrown during the rendering of a template ("Unable to render the form as none of the following blocks exist: "_user_email_row", "email_row", "text_row", "form_row".") in form_div_layout.html.twig at line 310.

 

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 29 maja 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Pro tip. Czytaj błędy. Jak nie znasz angielskiego wrzucaj w translator …
Serio. Osoba, która bierze się za naukę symfony moim zdaniem powinna posiadać:

Podstawy OOP

Umiejętność analizowania błędów

Umiejętność korzystania z dokumentacji
Twój kod w widoku znacznie różni się, z tym co jest na stronie Symfony. Czytaj, później kopiuj.
komentarz 29 maja 2016 przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)
Dlaczego w domyślnym arkuszu styli formularzy nie ma np. text_row?
komentarz 30 maja 2016 przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)
edycja 30 maja 2016 przez GaCeL

Okej, poradziłem sobie, rejestracja działa, tylko nie mogę się zalogować bo wyskakuje błąd "Żądanie uwierzytelniania nie mogło zostać pomyślnie zakończone z powodu problemu z systemem."

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 140 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2016 w PHP przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 245 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt

92,563 zapytań

141,416 odpowiedzi

319,596 komentarzy

61,948 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...