Cześć,
Zapewne wielu z was będąc młodszymi grało w polularną wtedy grę o nazwie "Minecraft". Ja równierz jako szkrab zabawiałem się w kwadratowym świecie. Gra, oparta była na Javie, i miała pewien element który mnie interesuje. Otóż wszystkie jej textury wykonane były w 2d. I tu rodzi się moje pytanie - czy istanieje jakać biblioteka (lub funkcja) w C++ aby grafikę 2d wyświetlać jako 3d? I jak stworzyć taką grafikę?
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam,
Kacper