• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Preferencje konsumentów myszy komputerowych Ankieta do pracy zaliczeniowej

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
149 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez vverum Gaduła (4,340 p.)

Jeśli masz ochotę pomóc i wypełnić ankietę dotyczącą myszy, będzie mi bardzo miło. Ankieta stworzona jest na potrzeby badania do pracy zaliczeniowej i ma na celu zbadać ogólne preferencje Polaków.

Wyniki badania są do mojego prywatnego użytku, a odpowiedzi w pełni anonimowe.

https://docs.google.com/a/edu.uekat.pl/forms/d/1dKoWKiWQ6WlOUClmKEL190RPvqRxX-L5DsIaiUJGE8E/viewform

Wypełnienie zajmie kilka minut. A wdzięczność studentów zostanie na wieki.

Dziękuję za pomoc:)

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 maja 2016 przez Matiofficjal Początkujący (360 p.)
Wypełniłem :)

Fajnie było wypełniać ankietę.
0 głosów
odpowiedź 28 maja 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)
Mam nadzieję, że to nie edukacja na poziomie magisterskim, bo zestaw odpowiedzi do niektórych pytań był co najmniej nieprzemyślany. Do większości z nich aż wypada dodać możliwość odpowiedzi otwartej.

Niemniej ankieta wypełniona, niech Ci służy.
komentarz 28 maja 2016 przez vverum Gaduła (4,340 p.)
Do magisterki daleka droga :)

Jest to projekt do zaliczenia Marketingu, tak na kierunku informatyka a to dopiero 2 semestr.

 
Dzięki za pomoc.
komentarz 28 maja 2016 przez draghan VIP (106,230 p.)
Jeśli to ankieta na przedmiot-zapychacz, to się kwalifikuje jako "a to spoko". ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 323 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 143 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2023 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Smatix Obywatel (1,050 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 120 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2023 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez valeriasmm Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...