• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

xamarin aapt

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
168 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2016 w C# przez niezalogowany
edycja 28 maja 2016
Witam, robię aplikację dla kolegi na androida, jako nauka i poznanie lepiej Xamarin. Jednak ciągle wyskakuje mi komunikat że aapt.exe został zatrzymany, a w momencie kompilacji to wyskakuje mi że nie można tego zrobić bo aapt.exe został zatrzymany i zwraca błąd -1073741819. Szukałem na internecie głównie na stuckoverflow i tak raczej mi nie pomogli. Czy ktoś z was wie w czym może być problem??

Oto kod:
http://wklej.org/id/2463233/
http://wklej.org/id/2463243/
http://wklej.org/id/2463246/
komentarz 28 maja 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Błędy tego typu są powodowane przez np  wyjście po za zakres tablicy.
komentarz 28 maja 2016 przez niezalogowany
ale... ja tam nie mam tablicy... mam jedynie List ale ja tam nawet niczego nie odczytuję, pokazać kod??
komentarz 28 maja 2016 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Możesz wrzucić, może ktoś pomoże, ja kompletnie nie znam tego środowiska, ale z doświadczeń z androidem piszę, ze miałem takie problemy często przy przekroczeniu zakresu, choć pewnie by się jeszcze kilka innych powodów znalazło ;)
komentarz 28 maja 2016 przez niezalogowany
nawet taka informacja pomaga :) wrzucę kod i razem na forum będziemy szukać błędu

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 maja 2016 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Nic nie zmieniałeś w ustawieniach projektu? (nie zmieniałeś target/minimum/comileusingversion)
Na jaką wersję chcesz tworzyć?
Jakie środowisko programistyczne? VS?
Wejdź do SDK Manager i zaktualizuj wszystko. (opcjonalnie -> odinstaluj wszystko i zainstaluj ponownie te pakiety które miałeś zainstalowane)

Wątpię aby to była wina kodu, środowisko programistyczne nic ci nie wywala błędu w kodzie skoro ci zezwoliło na kompilację.
komentarz 28 maja 2016 przez niezalogowany
1. Z tego co pamiętam to nie ale mogę dać screeny tylko powiedz co dokładnie
2. Od androida 4.2.2 do najnowszej
3. Skoro programuję w C# to raczej VS a dokładnie VS2015 wszystkie najnowsze aktualizacje
4. Chyba mam już wszystko zaktualizowane ale sprawdzę jeszcze raz.
komentarz 29 maja 2016 przez niezalogowany
zaktualizowałem i nadal to samo
komentarz 29 maja 2016 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Mam jeszcze podejrzenia z plikiem xml (axml).
Gdy "budujesz" menu to wyświetla ci się jakiś błąd podczas ładowania pliku?
Czy edytujesz jedynie plik xml (axml) by budować interfejs?
Znalazłem w sieci że często wywala błąd z aapt ponieważ pliki xml (axml) nie są prawidłowo napisane.

Podaj całą zawartość pliku xml (axml)
Jak i podaj cały spis błędu, nie sam kod błędu.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 218 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2016 w Android, Swift, Symbian przez babiak Obywatel (1,810 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 97 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 35 wizyt

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...