• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wybór szkoły

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
543 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Regolin542 Użytkownik (990 p.)
Witam. Bardzo dużo zastanawiałem się na temat szkoły w której nauczyłbym się robić gry/ programy użytkowe. Mimo, iż jestem w 6 klasie podstawówki to już zastanawiam się nad wyborem szkoły po gimnazjum(głównie za sprawą tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=DGuJbKKxy6g&index=2&list=UUxCBuetXoJ1dFvA_oIjJ5vg ).

Wiem, że są szkoły dla programistów. Bardzo chciałbym uzyskać odpowiedź.

7 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 26 maja 2016 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
Chłopie masz jeszcze 3 lata przed sobą, a w tym czasie Twoje preferencje mogą się obrócić o 180 stopni :D Dałbym sobie na razie spokój o rozmyślaniu nad szkołą średnią i studiami :D
komentarz 26 maja 2016 przez Konrad Nabożny Stary wyjadacz (13,460 p.)
Dokładnie, ja od czasu 6. klasy zmieniłem zdanie kilkukrotnie. Na początku miała być hydraulika, później mechanik, lekarz, strażak, przez cały rok policjant, elektryk, skończyło się na tym że kończę drugi rok w technikum informatycznym. Więc spokojnie, jeszcze zmienisz zdanie. :)
+1 głos
odpowiedź 27 maja 2016 przez ashbone Użytkownik (520 p.)

A jeśli komputery to twoja pasja lub po prostu je lubisz , to możesz uczyć się informatyki na własną rękę jak zaczniesz teraz, w wieku 20 lat będziesz już umiał naprawdę sporo, szkoła nie nauczy cię wszystkiego co jest w dorosłym życiu potrzebne, niemniej jednak szkoła  jest również niezbędna w dorosłym życiu. Jeśli jednak informatyka cię nie interesuje to jest dużo innych ciekawych zawodów. Może jesteś dobrym sportowcem, lub masz artystyczną duszę to na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie, zanim to nastąpi ciesz się swoim młodym wiekiem i korzystaj z dobrodziejstw tego okresu :)

0 głosów
odpowiedź 27 maja 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Ja już w 4 klasie byłem pewien, co chcę robić w życiu. W 5 klasie wiedziałem, że koniecznie chcę do technikum informatycznego ;)
0 głosów
odpowiedź 27 maja 2016 przez coco Początkujący (420 p.)
Przed tym samym wyborem stoję , choć jeszcze dużo czasu to już się zastanawiam,
0 głosów
odpowiedź 26 lipca 2016 przez dźidźi Początkujący (400 p.)

Jeśli w dalszym ciągu będziesz przekonany do rozwijania się w opisywanym kierunku to za 3 lata spróbuj może tę szkołę: http://www.pja.edu.pl/ Wygląda ciekawie!

Jeżeli natomiast zmienią Ci się przez ten czasookres zapatrywania edukacyjne to też coś znalazłam w sieci: http://www.szukamszkoly.com/zawody/copywriter/ Przyznam, że ten artykuł bardzo mnie zainspirował smiley

0 głosów
odpowiedź 26 lipca 2016 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
W żadnej szkole się tego nie nauczysz. Rób to sam. Masz dużo czasu, a jak Ci się rzeczywiście spodoba to już będziesz miał pojęcie co chcesz dalej robić.
–1 głos
odpowiedź 27 maja 2016 przez hubot Dyskutant (9,100 p.)
Boże, kolejny tego typu wątek! Weź na razie skup się na zdaniu do gimnazjum a nie od razu wyskakujesz że myślisz nad liceum i maturą.

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 1,833 wizyt
+1 głos
5 odpowiedzi 377 wizyt
pytanie zadane 5 maja 2016 w Offtop przez GaCeL Dyskutant (7,500 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...