• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mam błąd związany z apache i nie wiem co robić

0 głosów
455 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2016 w Systemy operacyjne, programy przez bkrysg3 Nowicjusz (160 p.)
edycja 20 maja 2016 przez bkrysg3

Witam jeżeli wybrałem zły temat proszę o zmienienia wracając mam problem z xampp dokładnie z apache wyskakuje mi taki błąd:

20:06:13 [Apache] Error: Apache shutdown unexpectedly.

20:06:13 [Apache] This may be due to a blocked port, missing dependencies,

20:06:13 [Apache] improper privileges, a crash, or a shutdown by another method.

20:06:13 [Apache] Press the Logs button to view error logs and check

20:06:13 [Apache] the Windows Event Viewer for more clues

20:06:13 [Apache] If you need more help, copy and post this

20:06:13 [Apache] entire log window on the forums

​Bardzo proszę o pomoc

Dziękuje i pozdrawiam

komentarz 20 maja 2016 przez adrian17 Mentor (355,180 p.)
...rozumiem, że sprawdziłeś logi?
komentarz 20 maja 2016 przez bkrysg3 Nowicjusz (160 p.)
edycja 20 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk
Tak i nie wiem dlaczego są puste
komentarz 20 maja 2016 przez SyntaxError Pasjonat (17,170 p.)
Apache nie wstaje i error.log pusty? Ciekawe. Weź zobacz czy coś Ci nie blokuje portu 80 albo 443. Nie mam pojęcia jak to zrobić pod windowsem xd. Googluj.
komentarz 20 maja 2016 przez bkrysg3 Nowicjusz (160 p.)
wyłączyłem używanie portów 80 i 443 na skype
komentarz 20 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (291,530 p.)
Nie stosuj tak wielkiej czcionki i kolorów - kto będzie chciał ten pomoże i nie ma potrzeby tak "agresywnego" wyróżniania swoich wypowiedzi.
komentarz 20 maja 2016 przez bkrysg3 Nowicjusz (160 p.)

Miało to robić jako ozdoba

ale skoro nie można sad​ trudno :(

 

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 742 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez oJkMz0Q6 Początkujący (370 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,553 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2016 w SQL, bazy danych przez SebekMakaron Obywatel (1,290 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 1,205 wizyt

93,741 zapytań

142,676 odpowiedzi

323,294 komentarzy

63,319 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...