• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Drobne poprawki jak oceniacie stronkę [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
423 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2016 w Nasze projekty przez ShadoWs Bywalec (2,800 p.)
edycja 19 maja 2016 przez ShadoWs
Witam trochę pozmieniałem itd http://testdj.hekko24.pl/ co sądzicie, jak oceniacie :)
Możliwe odpowiedzi:
6 (1 głos, 7%)
5 (6 głosów, 40%)
4 (6 głosów, 40%)
3 (2 głosów, 13%)
2 (0 głosów)
1 (0 głosów)

6 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 19 maja 2016 przez mitelak Pasjonat (23,330 p.)
edycja 19 maja 2016 przez mitelak
  • nie rozumiem po co kłamać z tym, że nie chcesz sprzedać skoro Twój fanpage mówi co innego ;) 
  • jak już chcesz sprzedawać to warto dbać o szczegóły, a pierwsze co na stronie się znajduje to literówka w słowie "TWOAJ"
  • abstrahując od tego, że ten napis jakoś nie zachęca do dalszej wizyty to buttony są jakieś oderwane od rzeczywistości według mnie 
  • pierwsze co to po kliknięciu w nawigacje animacja scrollowania jest strasznie długa (jeżeli chodzi o sekcje znajdujące się obok siebie) 
  • "o nas" bardzo ściśnięte i znowu ikonki fb i yt? chyba bardzo chcesz żeby ludzie w nie weszli ;) 
  • jak już opierasz się na animacjach to przy zmianie kategorii w galerii przydałoby się, żeby wysokość sekcji nie zmieniała się od razu 
  • w cytatach autor ma ten sam styl co treść cytatu, myślę że warto to zmienić
  • kontakt tak samo jak o nas ściśnięte góra dół, wygląda jakby reszta strony była za ciężka i go przygniotła :) 
  • zastanów się czy taka rakieta jest Ci na pewno potrzebna na tej stronie? czy to po prostu takie widzimisie Twoje 
  • jeszcze patrząc na pasek to czy to co widzimy po kliknięciu w "MENU" to jest menu? bo wydaje mi się, że nie
  • ogólnie nie wiem ile to może kosztować, ale na pewno wiem, że warto popracować zanim się zaoferuje to jakiemukolwiek klientowi

ps zaraz zrobie edit bo nie powiedziałem o mobilnej wersji

  • strzałka jest nierówno 
  • buttony nagle przyklejone do tekstu 
    • po odwróceniu tego na widok horyzontalny to w ogóle wszystko na siebie najeżdża
  • po kliknięciu strzałki strona nie zjeżdża równo do górnej części paska 
  • animacja rozwijania menu się buguje ( w sumie to cała strona niby się przesuwa, ale coś jej nie idzie i w końcu po skaczącej liście w nawigacji jest tak jak powinno)
  • ten lightbox jeszcze jako tako działa horyzontalnie, ale wertykalnie to nie widze sensu bo te zdjęcia są tej samej wielkości i tak
  • w ogole te zdjęcia to by mogły być po jednym, a nie mimo tak małej szerokości ściśnięte
  • poniżej 400px szerokości zdjęcie w "o nas" robi się nagle duże i psuje całą stronę, więc należałoby to poprawić też 

 

+1 głos
odpowiedź 19 maja 2016 przez Mateusz821 Bywalec (2,940 p.)
  • Napis twoja nazwa zasłania przycisk zjechania w dół
  • Pod TWOJA NAZWA jest linjk do YT i FB, a jak się troszkę zjedzie, to też jest ten link
  • Troszkę o kodzie
    Brak tagu footer
+1 głos
odpowiedź 19 maja 2016 przez Dynamic Bywalec (2,910 p.)
tło 2. bg (tego z efektem zjeżdżania) się nie skaluje

przy grafice jak powiększysz zdjęcie to jak najedziesz na krzyżyk do zamknięcia to pojawia isę lupka z minusem zamiast pointer
0 głosów
odpowiedź 19 maja 2016 przez niezalogowany

Popraw najpierw błędy z ostatniej oceny ...

0 głosów
odpowiedź 19 maja 2016 przez Tom_Ja Dyskutant (7,970 p.)

Ze spraw wizualnych - przyciski do social mogą być w kolorach kolejno niebieskim i czerwonym. Po najechaniu na zdjęcie w galerii pomarańczowy przycisk jest zbyt kanciasty. W opiniach Jan Kowalski trochę niżej od cytatu (i inną, bardziej pasującą czcionką)

0 głosów
odpowiedź 19 maja 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Strona bardzo fajna :) Najbardziej podoba mi się formularz. yes

Zdradzisz tajemnice jak zrobiłeś go? 

Podobne pytania

+3 głosów
5 odpowiedzi 469 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 169 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 338 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2018 w Nasze projekty przez Velta Maniak (52,010 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...