• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Muzyka Progressive House

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
340 wizyt
pytanie zadane 19 maja 2016 w Grafika i multimedia przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Witajcie!

Czasem na Forum widzę pytania typu "Jakiej muzyki słuchacie podczas kodowania". Ja słucham kojącej muzyki Progressive i Chillout. Mój przyjaciel tworzy takowy rodzaj muzyki i zawsze słucham jej podczas kodowania :) Jeżeli chcecie posłuchać kilka z wielu Jego produkcji, jesteście ciekawi, zapraszam Was na ten kanał :

https://www.youtube.com/channel/UCf4sQZHFRjYLbGL1-SIFo-w

Będzie on dodawał kolejne kawałki. Jeśli spodoba Wam się Jego muzyka możecie zaszczycić Go łapką w górę lub subskrycją, ale oczywiście nie ma przymusu :)

Pozdrawiam!

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 19 maja 2016 przez DualOxygen Użytkownik (810 p.)
Łapa w góre dla twojego przyjaciela i leci sub na yt bo wpasował się w miare w mój klimat :P

Sam też od czasu do czasu wchodze na fl studio i robie jakieś dema progressive trance(trance 2.0)/house niestety brakuje mi troche pędu/motywacji(jak i przez to że tego nie robie -umiejętności) żeby robić jakieś aranżacje,zbierać to w cały utwór. BTW nawet wiek twojego kolegi też się zgadza bo też mam 17 lat(rocznik 99 :P). Naprawde miło słyszeć rówieśników z polski produkujących w takich klimatach :).

Pozdrawiam Serdecznie ! :P
komentarz 19 maja 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Dziękuję za miłe słowa i subskrycję :) Doskonale Cię rozumiem - sam jak mam czas tworzę w fl, tyle że soundtracki filmowe i bardzo rzadko. Co do Niego to fakt, ma chłopak talent i jak go znam, na pewno go nie zmarnuje :P

Pozdrawiam!
–2 głosów
odpowiedź 19 maja 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Skoro widzisz na forum takie pytania to po cholere tworzysz nowy wątek zamiast dopisać się do istniejących?
komentarz 19 maja 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Swoją drogą tworzenie "muzyki" bez znajomości nut w dzisiejszych czasach to raczej coraz smutniejsza rzecz...
1
komentarz 19 maja 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Skąd wiesz czy on zna nuty. Potrafi grać na gitarze i pianinie. Nie chodzi do szkoły muzycznej ale ma lekcje prywatne u dobrego nauczyciela, podobnie jak ja, a jednak posiadam znajomość nut. Co do Twojej odpowiedzi - jeżeli ktoś chciałby posłuchać muzyki takiej jak ja słucham przy kodowaniu to fajnie. Faktycznie mogłem zamiast nowego postu dołączyć komentarz do istniejącego pytania, ale nie pomyślałem o tym.

Pozdrawiam!
komentarz 19 maja 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Może nie oceniałem Was, ale te wszystkie electro czy hose kojarzą mi sie z ludźmi, którzy nie zagrali by choćby Nokturna Chopinowskiego. Takie ogólne przemyślenia po prostu
komentarz 19 maja 2016 przez Surykat Stary wyjadacz (14,760 p.)
Znam kilku naprawdę świetnych muzyków, którzy nie znają nut.
komentarz 19 maja 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Muzyków to i ja znam. Inaczej sprawa wygląda z kompozytorami, którzy jednak tworzą muzykę a nie odtwarzają.
komentarz 19 maja 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
To jakiej jakości muzykę tworzysz też nie zależy od znajomości nut, tylko od zamiłowania do jej tworzenia i praktyki. Mimo to też jestem zdania, że kompozytor/muzyk powinien mieć przynajmniej minimalną wiedzę teoretyczną o zasadach muzyki i wiedzę nt. nut.
komentarz 19 maja 2016 przez Surykat Stary wyjadacz (14,760 p.)
Miałem na myśli ludzi komponujących muzykę (w dzisiejszych czasach często są to tez i wykonawcy tejże).

Wiadomo, nuty znać warto, ale słyszałem wiele świetnych kompozycji, które wyszły od ludzi, którzy nut nie znają (albo znają jedynie podstawy).
komentarz 19 maja 2016 przez Barus Stary wyjadacz (14,120 p.)
Oczywiście, jeśli ktoś ma talent i ten talent rozwija przez wiele lat to wychodzi z tego arcydzieło :)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 382 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2020 w Grafika i multimedia przez KamQiX Dyskutant (9,090 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 231 wizyt
pytanie zadane 9 marca 2020 w Grafika i multimedia przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
+6 głosów
27 odpowiedzi 3,649 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2015 w Grafika i multimedia przez niezalogowany

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...