• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Instalacja Linux Mint kłopot

Object Storage Arubacloud
+1 głos
436 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2016 w Systemy operacyjne, programy przez alus152 Bywalec (2,690 p.)
Witam, Przerzucam sie z Windowsa na Linuxa instaluje go z Pendrive i wszystko przebiega ok tylko ze gdy chce wlaczyc komputer potrzebuje wpietego pendrive bo inaczej linux nie dziala a windowsa juz usunalem. Jakies pomysly ? :l pozdrawiam

7 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 17 maja 2016 przez niezalogowany
Może spróbuj:

1.Jeszcze raz zainstalować linuxa na czystym dysku po formacie

2.Stworzyć pendriva instalacyjnego jeszcze raz i spróbować ponownie

3.Złożyć ofiare pogańskim bogom
+1 głos
odpowiedź 17 maja 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
A co to znaczy, że nie działa? Może konkretniej?
0 głosów
odpowiedź 17 maja 2016 przez Mateusz821 Bywalec (2,940 p.)
Nie działa tzn. nic się nie robi, czarny ekran, ekran startowy linuxa? Więcej informacji!!!
komentarz 17 maja 2016 przez alus152 Bywalec (2,690 p.)
Gdy wyjme pendrive to jest czarny ekran z bialyni napisami a gdy wloze znow i wlacze to nadal jest ekran testowania linuxa i menu instalacji na pulpicie :/
komentarz 17 maja 2016 przez Mateusz821 Bywalec (2,940 p.)
Z białymi napisami... są to zapewne błędy, zapisz je, i pokaż
komentarz 17 maja 2016 przez alus152 Bywalec (2,690 p.)
Teraz gdy uruchomilem nie ma zadnyvh napisow tylko czarny ekran :/
komentarz 17 maja 2016 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Ale nie zapomniałeś `przebootować` z powrotem na dysk, hm? W tym roku 20 razy przeinstalowałem ubuntu i linux mint, żadnych problemów. Nawet dzisiaj to robiłem, bo znowu coś niechcący popsułem.
0 głosów
odpowiedź 17 maja 2016 przez niezalogowany
Zainstaluj z płyty, nie z pendrive, pamiętam kiedyś miałem identyczny problem z jakimś linuxem, może nie jest to idealne rozwiązanie, ale na pewno pomocne.
komentarz 17 maja 2016 przez alus152 Bywalec (2,690 p.)
Niestety nie mam takiej mozliwosci bo moj naped dvd przenioslem do innego komputera ;/
0 głosów
odpowiedź 17 maja 2016 przez alus152 Bywalec (2,690 p.)
Moze robie cos zle podczas wybierania dysku? ale robie tak jakcna filmiku :/ no nic sprobuje raz jeszcze i podesle wam fotke :)
0 głosów
odpowiedź 17 maja 2016 przez alus152 Bywalec (2,690 p.)
Teraz uruchamiam od nowa przez pendrive itd i gdy kliknalem Start linux 64.... wyskakuja jakies biale napisy i to na sekunde i normalnie sie uruchamia ale nadal w trybie testowania
0 głosów
odpowiedź 17 maja 2016 przez alus152 Bywalec (2,690 p.)
w prawym gornym rogu mam okienko z napisem Running in software rendering mode
3
komentarz 17 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Mógłbyś nie dodawać co chwile odpowiedzi tylko napisać wszystko co trzeba w pytaniu lub w komentarzu do pytania? Przez to robi się bałagan, odpowiedzi służą do odpowiadania na Twoje pytanie, nie do dopowiadania ciągle kolejnych rzeczy.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 539 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 2,286 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 368 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2018 w Inne języki przez wiktor14 Początkujący (270 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,481 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...