• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Co sadzicie o Szkole Programowania C++

0 głosów
230 wizyt
pytanie zadane 17 maja 2016 w C i C++ przez CortezjuszPospolity Obywatel (1,130 p.)
Polecacie te ksiazke ? Warto?

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 17 maja 2016 przez Marcin_N_97 Stary wyjadacz (10,230 p.)
Osobiście posiadam i jest główną książka, z której korzystam. Bardzo łatwo odnaleźć każde pojęcie. Przerabiając od deski do deski naprawdę łatwo się czyta i robiąc zadania wszystko można zapamiętać. Kilka rzeczy jak dla mnie jest co prawda wytłumaczonych źle/za mało np. przeciążenia operatorów, aczkolwiek i tak wolę tę książkę niż np. Pasje/Symfonie itp.
0 głosów
odpowiedź 17 maja 2016 przez Mick_SQ6IYV Użytkownik (750 p.)
Najlepiej wziąć książkę do ręki, przeczytać kawałeczek (kilka stron) i zobaczyć czy do Ciebie trafia to, co pisze autor. Ja korzystam z "C++ dla każdego" Liberty, Rao, Jones.
0 głosów
odpowiedź 17 maja 2016 przez coco Początkujący (420 p.)
trzeba się zastanowić czy jesteś przygotowany i przede wszystkim poczytać
0 głosów
odpowiedź 17 maja 2016 przez adas94 Nałogowiec (29,220 p.)
Książka kompleksowo omawia masę zagadnień z C++. Spotkałem się z opinią, że jest to za trudna książka dla osób, które nigdy nie programowały, jednak ja uważam, że jak naprawdę ktoś się chce nauczyć programować i nie potraktuje tej książki po macoszemu tylko sumiennie ją przepracuje, to spokojnie wszystko z niej zrozumie. Osobiście ją posiadam i bardzo polecam :)

Pozdrawiam

Podobne pytania

–1 głos
1 odpowiedź 293 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 117 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2016 w C i C++ przez CortezjuszPospolity Obywatel (1,130 p.)
+6 głosów
6 odpowiedzi 8,094 wizyt
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o szczegółowe opisanie problemu oraz udostępnienie wszystkich istotnych informacji (kody źródłowe, zrzuty ekranu itp.).Opisanie problemu

67,159 zapytań

114,107 odpowiedzi

241,853 komentarzy

47,047 pasjonatów

Przeglądających: 306
Pasjonatów: 15 Gości: 291

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...