• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Polecam świetna gra w zgadywanie liczby przez waszą przeglądarkę [ankieta]

Object Storage Arubacloud
–6 głosów
1,693 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2015 w Nasze projekty przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
edycja 26 kwietnia 2015 przez Mizukage

Podajecie liczbe z przedziału 0 a 500000 a wasz CPU ją zgaduje 

http://noszczynski.16mb.com/zgadywanka.html

Mimo iż wygląda banalnie tak naprawde jest to calkiem zaawansowane AI na bazie sieci neuronowaych z dodatkiem algorytmów logiki rozmytej, dlatego zgaduje tak szybko. 

 

UPDATE !!

Możliwe odpowiedzi:
Super gra chce takich wiecej (5 głosów, 23%)
Mogla by byc trudniejsza (2 głosów, 9%)
Nie moge przestac grac (8 głosów, 36%)
C****a z**b**a gra (7 głosów, 32%)

8 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2015 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Rzeczywiście świetna... Gdzie to "zaawansowane AI"? Czyżby tutaj http://noszczynski.16mb.com/app.js :D

Polecam jeszcze dodać obsługę błędów tzn. gdy ktoś wpisze zamiast liczby jakiś inny znak (np. literke) lub wcale jej nie wpisze i wybierze OK lub Anuluj to tworzy się nieskończona pętla i zamula przeglądarkę. Także polecam nad tym popracować żeby tak "wspaniała" gra była jeszcze wspanialsza.

komentarz 25 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Ten efekt to tworzenie sie sieci nauronowej, dlatego przy slabym cpu moze sie wydawac ze zamula przegladarke
komentarz 25 kwietnia 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Wpisałem e555 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
komentarz 25 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Twoje IP i inne dane zostaly zapamietane przez AI
+1 głos
odpowiedź 25 kwietnia 2015 przez Do.Zzay Mądrala (5,700 p.)
Żeby zrobić to szybciej zrób np. dla liczby 10 000, a komputer dał 25 000, będzie on wiedział że liczba jest mniejsza lub większa. Zwiększy to prędkość z jaką komputer odgadnie liczbę :)
komentarz 25 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
To bylo by oszustwo, AI nie zna liczby wprowadzonej przez gracza dlatego zgaduje w pelnym zakresie
+1 głos
odpowiedź 25 kwietnia 2015 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

Strona tak szczerze żenująca. Może zamiast pisania takiego czegoś pomyślisz nad algorytmem losowania bez powtórzeń? Byłoby to bardziej ambitne...frown

komentarz 25 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
edycja 29 czerwca 2015 przez Mizukage
To je dobre  nasz +

A tak na serio to o 4 w nocy dla jaj, a sam kod jest materialem na moj mini tutorial z JS
A z ambitniejszych rzeczy to pracuje nad prosta gra w JS na Phaserze
+1 głos
odpowiedź 25 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Ani to fajne ani głupie :P
Od stony pisania kodu , jest ok, bo przynajmniej jest co porozkminiac, natomiast ze strony "GRACZA", cała frajda polega na tym, żeby wpisać liczbę......
Dobrze,że chociaż na tym forum ludzie ogarniają na tyle,że wiedzą ile pracy trzeba włożyć w coś takiego, bo nie chce wiedzieć co pomyśli przeciętny człowiek po kilku godzinach gry w to cudo
Oceny nawet nie będę wystawiał :P
komentarz 25 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Nie wszyscy zalapali żart ;) A kod jest na potrzebu mini tutoriala na moj kanał, a że gra z tego żadna to każdy sam powinien widziec hehe
komentarz 25 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Chodziło mi o to, że w tym śroowisku to jest oczywisyte, ale wyskoczysz z tym gdzieś dalej i będzie problem :P
Pomijam, że 17 znalazlo mi dopiero za 379854 razem,ale szacun ze udalo Ci sie cos takiego stworzyc
komentarz 25 kwietnia 2015 przez Dragonet.17 Pasjonat (19,630 p.)
Ps. Daj lepiej linka na kanał :D
komentarz 25 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Bo on za kazdym razem losuje liczbe od 0 do 50000 wiec tak samo moze pojsc zgadywanie 17 jak i 46859 ;)

 

https://www.youtube.com/channel/UC4gYF5Ex-Oe9seai9Hgi7kg/videos
+1 głos
odpowiedź 25 kwietnia 2015 przez marcin_kub Obywatel (1,420 p.)
Mam taki ciekawy pomysł, jakby to tu urozmaicić. Jakbyś umiał, to umieść w prawym górnym rogu wartość o nazwie największa ilość prób, która będzie pobierana z jakiegoś serwera od wszystkich użytkowników "grających" (z naciskiem na cudzysłów ;) ) w tę grę i spraw, by porównywała ona to z najlepszym wynikiem i ewentualnie poprawiała.

To znaczy proponuję zrobić licznik w stylu "największa ilość prób dotychczas:" i pod to podczepić dane pobierane od każdego grającego.

I wtedy licznik wejść prawdopodobnie wzrośnie, swoją drogą ciekawe, czy komuś uda się dotrzeć do 499k xD.
komentarz 25 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
To o czym piszesz to sprawa 20x bardziej skomplikowana niz sam skrypt do losowania, a co do wyniku to spokojnie da sie wiecej niz 499k ;)
komentarz 26 kwietnia 2015 przez marcin_kub Obywatel (1,420 p.)
Zdaję sobie z tego sprawę, widziałem ten skrypt, tak tylko napisałem, gdybyś chciał się pobawić ;) .
komentarz 26 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Niestety nie mam czasu, jak sie nie ucze to 'bawie' sie przy pisaniu gry
+1 głos
odpowiedź 26 kwietnia 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
To zrewolucjonizuje świat IT !!!
0 głosów
odpowiedź 25 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Wy tak na serio z tymi komentarzami? xD
komentarz 13 maja 2015 przez Damianexo Obywatel (1,710 p.)
Nie wiem dlaczego tyle negatywnych- bardzo fajne :D mi się podoba pomysł i ten komentarz na koniec:

"ile chuju straciłem przez Ciebie czasu" :D hahahah
0 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2015 przez Piotr Królak Obywatel (1,950 p.)
Widzę tą sieć neuronową bez warstwy wejściowej, ba bez danych wejściowych.

Podobnie system rozmyty to by sobie nie pochulał jak by nie miał czego rozmyć ;)

Podobne pytania

+7 głosów
2 odpowiedzi 549 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2015 w Offtop przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 255 wizyt
+32 głosów
17 odpowiedzi 2,561 wizyt

92,568 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,630 komentarzy

61,956 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...