• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy zaczynacz czytac od poczatku?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
243 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2016 w C i C++ przez CortezjuszPospolity Obywatel (1,130 p.)
Witam. Mam problem. Czytalem i przerabialem sobie ksiazke szkola programowania prata. Przerobilem jakies 450 stron i bardzo mi sie podobala, lecz musialem isc do pracy i mialem 2 miesiace przerwy w jakimkolwiek programowaniu. Teraz chce znowu wznowic nauke. Czy wedlug was lepiej zaczac od miejsca w ktorym skonczylem czytac( mam zakladke ustawiona), czy czytac od zera, gdyz przez te 2 miechy nieaktywnosci jako takiej moglem troche rzeczy zapomniec. Co Wy byscie zrobili na moim miejscu? Pozdrawiam

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 14 maja 2016 przez Patryk Krajewski Nałogowiec (26,170 p.)
Ja bym napisał program albo kilka z tego co przeczytałem i czytał dalej.
0 głosów
odpowiedź 14 maja 2016 przez adas94 Nałogowiec (29,200 p.)
Wątpię, żebyś musiał znowu czytać o zmiennych i pętlach for, jeśli wcześniej oprócz czytania również wykorzystywałeś swoją wiedzę w praktyce. Wymyśl sobie jakiś program do napisania wykorzystujący zagadnienia z tych pierwszych 450 stron i sam zobaczysz czy pamiętasz wszystko, prawie wszystko, trochę, czy nic i swoje braki nadrobisz.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 257 wizyt
pytanie zadane 25 lutego 2016 w C i C++ przez Szahid Pasjonat (20,930 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 737 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2018 w C i C++ przez Mateusz Borkowski Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 486 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2019 w C i C++ przez CleaverMan Nowicjusz (140 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...