• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam informacji na temat tego forum !

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
598 wizyt
pytanie zadane 13 maja 2016 w Sprawy forum przez Piotr Więcek Użytkownik (500 p.)
Cześć, ostatnio założyłem własną stronę internetową podobną do tej a dokładnie opartą na tym samym pluginie Question2Answer, i mam pytanie dotyczące tego jakie pluginy zostały wprowadzone na tej strony tzn czy płatne czy darmowe, szczególnie chodzi mi o to menu jest bardzo dobre a szczególnie miłe oku :P jeśli ma ktoś jakieś informacje proszę o odpowiedź :)

1 odpowiedź

+4 głosów
odpowiedź 13 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
wybrane 13 maja 2016 przez Piotr Więcek
 
Najlepsza
Jeśli chodzi o własne ikonki w górnym menu to nie jest to żaden plugin, a ręczne zmiany w kodzie. Z pluginów jakie tu są to np. ilość powiadomień i ich lista (box otwierający się po kliknięciu na ich liczbę w prawym górnym rogu), logowanie przez Facebooka, głosowanie na komentarze czy ankiety do pytań. Wszystkie pluginy tu użyte są darmowe.

Osobiście jednak nie polecam tego skryptu. Kod jest słabej jakości, samo forum posiada dużo "dziur" i niektóre rzeczy działają nie tak jak powinny. Sam w tej chwili po przejęciu opieki nad forum poprawiam wiele rzeczy w kodzie, dodaję nowe funkcje itd. więc trochę się orientuję jak jest ;) Z resztą każdy kto dłużej tu jest myślę, że powie podobnie.
komentarz 13 maja 2016 przez Piotr Więcek Użytkownik (500 p.)
Wielkie dzięki za odpowiedź :)
komentarz 13 maja 2016 przez Piotr Więcek Użytkownik (500 p.)
A jeśli chodzi o ikony to jest jakaś znana strona na której takie znajde ? szukałem na stronach typy fontello itp lecz kolorowych nie znalazłem
1
komentarz 13 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
W stopce jest link (bo tak z tego co się orientuję wymaga licencja).

https://icons8.com/
komentarz 13 maja 2016 przez Piotr Więcek Użytkownik (500 p.)
Siedzę dalej w tym temacie i próbuję sie uporać z jedną rzeczą, dodałem już do menu ikonki lecz nagłówek typu FAQ jak na tej stronie zjeżdża do dołu po najechaniu, pewnie jest to opcja z hover lecz nie mam pojęcia jak to wywołać, mógłbyś mnie naprowadzić na to ?
komentarz 13 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
"nagłówek typu FAQ"? O podpisy pod ikonkami po najechaniu Ci chodzi?

Szczerze nie wiem jak to jest u nas zrobione, nie ja robiłem menu. Proponuję pogrzebać sobie w źródle strony, ale to pewnie jak mówisz zwykły hover
komentarz 13 maja 2016 przez Mateusz821 Bywalec (2,940 p.)
A to po najechaniu na nick, te informację m.in. avatar,
1
komentarz 13 maja 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)

Sam w tej chwili po przejęciu opieki nad forum poprawiam wiele rzeczy w kodzie.

Współczujemy [*]

komentarz 13 maja 2016 przez Mateusz821 Bywalec (2,940 p.)
efik: No niestety, ale p. Zet nie chce zgodzić się na publiczne udostępnienie kodu :(

Podobne pytania

+60 głosów
1 odpowiedź 2,077 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2016 w Sprawy forum przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
+3 głosów
3 odpowiedzi 487 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2016 w Bezpieczeństwo, hacking przez niezalogowany
+1 głos
1 odpowiedź 167 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2020 w Sprawy forum przez wall7489 Obywatel (1,250 p.)

92,454 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,089 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...