• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozweselmy się może

VPS Starter Arubacloud
+5 głosów
582 wizyt
pytanie zadane 10 maja 2016 w Sprawy forum przez niezalogowany
Witam, mam dla was propozycję, by raz w miesiącu któryś z Moderatorów, albo z Redaktorów wybierał śmieszne lub ciekawsze komentarze i robił takie podsumowanie i były z tego jakieś nagrody, np przyznanie punktów bądź tytuł śmieszka miesiąca. Na pomysł wpadłem z powodu, iż mam wrażenie, że na tym forum jest dość ponuro a czasem można zobaczyć komentarze które rozbawiają do łez, nawet jeśli nie jest to celowe. Wiadomo że sam komentarz może nic nie znaczyć ale jak się na poprzednie to już coś znaczy. Nie wiem w jakiej formie to robić. Co Wy na to, oraz Moderatorzy i Redaktorzy.
komentarz 10 maja 2016 przez Tomatosoup Pasjonat (18,530 p.)

Sam zacznij coś takiego robić, zamiast zawracać du... głowę moderatorom ;)

komentarz 10 maja 2016 przez Fedorosh Nowicjusz (160 p.)
Nie no to jest dobry pomysł, moderatorzy mogliby to organizować, a my byśmy im podsyłali śmieszne komentarze na przykład
komentarz 10 maja 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Szczerze? Wole czytać pytania i odpowiedzi które są pisane normalnie, zabawy to może w offtopie. Jest tutaj taki użytkownik którego odpowiedzi bez melisy nie czytałem. Masa ":))))))) XDDDDD" brak konkretnych odpowiedzi, masakra i robienie sobie chatu pod pytaniami. O właśnie, polecam podpiąć sobie kanały RSS! Takie tematy jak ten fajnie się czyta :
http://forum.pasja-informatyki.pl/134600/koszyk-internetowy-rejestracja-i-logowanie
komentarz 10 maja 2016 przez Fedorosh Nowicjusz (160 p.)
W sumie nie wiem , dzisiaj dołączyłem się do tej społeczności. I dzięki za radę.
komentarz 10 maja 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Chyba wiem o kim mówisz efik, mam dwóch "podejrzanych" ;)

4 odpowiedzi

+6 głosów
odpowiedź 10 maja 2016 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Najważniejszym pytaniem jest, gdzie będą te "śmieszne" komentarze.
Jeśli będą one rozsiane po całym forum, nawet w tych tematach "poważnych", to jak najbardziej nie.
To forum jest by pomagać, a punkty to dodatkowy zbędny element forum które oznaczają jak dany użytkownik pomagał na forum od zarejestrowania.
A nie "bo jest śmieszny to niech trzyma 100tyś pkt.".

Z drugiej strony będzie "śmieszniej", ale wątpię aby to poprawiło sytuację.... ba... nawet podejrzewam że będzie gorzej.
Podejrzewam że większość będą próbowali być "śmieszni", będą pisać wszędzie gdzie się da te swoje "śmieszne komentarze".
To forum jest by pomagać sobie na wzajem, a nie by poprawiać sobie humor.

Ale to tylko moja opinia.
Pozdrawiam.
+1 głos
odpowiedź 10 maja 2016 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Tu już jest wystarczająco śmiesznie (chociaż pewnie żenująco) jak się czyta wypowiedzi niektórych osób ;)
–1 głos
odpowiedź 10 maja 2016 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Nie.
2
komentarz 10 maja 2016 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
No jak się jest takim "sprytnym" i ukrywa/edytuje wszystkie swoje odpowiedzi, to faktycznie – nikt.
komentarz 10 maja 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Ja bym mu juz dawno podziękował za udzielaniu sie na tym forum ;) za to co odwala ale wy macie lepsze serce ode mnie :(
komentarz 10 maja 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
1. Graty za 50K

2. Lepsze serce, ale za co podziękowalibyście? Na regulamin się nie powołacie, na netykiete też
2
komentarz 10 maja 2016 przez Comandeer Guru (599,730 p.)

Zgodnie z zapisami w regulaminie:

  1. Operator Serwisu może edytować lub usuwać wybrane pytania, odpowiedzi lub komentarze jeśli uzna, że naruszają one niniejszy Regulamin lub ogólne zasady społeczne. Nie wymaga to uzasadnień ani wyjaśnień.
  2. Operator Serwisu może zablokować konto lub adres IP Pasjonata jeśli uzna, że jego postępowanie narusza niniejszy Regulamin. Zablokowanie może nastąpić na określony czas lub na zawsze i nie wymaga uzasadnień ani wyjaśnień.

zablokowałem konto użytkownikowi @Mateusz11.

Skoro próba rozmowy nie pomaga, no to cóż…

2
komentarz 10 maja 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
–4 głosów
odpowiedź 10 maja 2016 przez mati10d Gaduła (3,150 p.)
Chcesz się pośmiać to wejdź na śmieszne kotki, to jest forum koderskie a nie śmieszne kotki. No i bądźmy szczerzy humor na tym forum jest równy zeru. .. Żegnam

Podobne pytania

+52 głosów
15 odpowiedzi 6,784 wizyt
–13 głosów
3 odpowiedzi 533 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 98 wizyt
pytanie zadane 8 stycznia w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Colossus Mądrala (6,410 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...