• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Opłaca się kupować windows 8 ,czy może poczekać na windows 10?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
395 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez Kuroi Obywatel (1,390 p.)

5 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Użytkownicy legalnych systemów od Windows 7 wzywż będę mieli możliwość darmowej aktualizacji do dziesiątki. Okres takiej aktualizacji będzie możliwy przez rok, później przepadnie, tak więc jeśli kupisz teraz Windows 8 to będziesz mógł go zaktualizować do Windows 10.
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2015 przez LPTU Użytkownik (540 p.)
nie jestem pewien, ale chyba jak masz windowsa 8 orginalnego to będzie miał on aktualizacje do 10.
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2015 przez marcin_kub Obywatel (1,420 p.)
Jeśli posiadasz oryginalny system Windows 7 lub 8 (8.1), to dostaniesz Win 10 za free, w formie aktualizacji. Nawet piraci dostaną na rok Win 10 z niewielkimi ograniczeniami. Więc poczekaj...
komentarz 24 kwietnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
No piraci dostaną, tylko że taki Windows nadal będzie nielegalny, ostatnio o tym czytałem artykuł. ;P
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2015 przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
Jak masz duży monitor (nie taki jak ja) to zainstaluj od razu 10 a sama ci się będzie aktuwalizowała do nowszej wersji  tylko mi ten system nie przypadł do gustu wolę linuksa. Nie będziesz płacił i dużo zyskasz. Ja jeszcze nigdy za nic nie płaciłem jak już to gotówką.
0 głosów
odpowiedź 24 kwietnia 2015 przez wojciech.szlosek Użytkownik (960 p.)
Dla posiadaczy Windowsa 7 i 8, Windows 10 będzie zupełnie za darmo!

 

Pozdrawiam!

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 322 wizyt
pytanie zadane 26 stycznia 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Tadzio001 Obywatel (1,610 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 424 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 119 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...