• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Exe na innym komputerze

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
213 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2016 w Nasze projekty przez L33TT12 Gaduła (3,950 p.)

Witam, stworzyłem sobie dosyć przydatny program do której dodaje się obejrzane "chińskie baje".

No i moje pytanie brzmi jak usunąć taki komunikat który wyskakuje po pobraniu tego exe.

komentarz 8 maja 2016 przez fazakowYT Nowicjusz (200 p.)
edycja 8 maja 2016 przez fazakowYT
proszę podaj kod źródłowy programu to łatwiejsza będzie odpowiedź jak by co to ja mam 100 pkt dla tego że dopiero niedawno się zarejestrowałem
komentarz 8 maja 2016 przez L33TT12 Gaduła (3,950 p.)
Kod źródłowy raczej tutaj nie ma znaczenia, ponieważ gdy ja go uruchomię po skompilowaniu to komunikatu tego nie ma, natomiast jeśli udostępnie to w internecie po czym pobiorę to wtedy wyskakuje komunikat.
komentarz 8 maja 2016 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Jak sie nie myle to antywirus ma takze ochrone sieci i przy kopilacji nie musi wykrywac tego jako blad. Ale przy pobraniu juz tak. Czasem jest tak ze musisz wylaczyc antywirusa przy kompilacji bo innaczej nic nie zadziala i tu moze byc tak samo... Sprobuj

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 8 maja 2016 przez fazakowYT Nowicjusz (200 p.)
a co jest jak klikniesz uruchom mimo to?
komentarz 8 maja 2016 przez L33TT12 Gaduła (3,950 p.)
Uruchomi się wszystko normalnie, po prostu ten komunikat za każdym razem jest irytujący
+1 głos
odpowiedź 8 maja 2016 przez Blacha Mądrala (5,960 p.)
Jest to wina tego że aplikacja jest nieznana (brak elektronicznego podpisu, certyfikatów czegoś takiego) i windows ostrzega że aplikacja może być złośliwa. Nie mam pojęcia jak to naprawić ale może trochę cię skierowałem w dobrą stronę.
–1 głos
odpowiedź 8 maja 2016 przez fazakowYT Nowicjusz (200 p.)
Tutaj chłopaki mieli podobny problem. Chodziło o dogranie bibliotek .dll aby możliwe było uruchomienie programu na komputerach bez środowiska CodeBlocks. http://cpp0x.pl/forum/temat/?id=1762

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 193 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 760 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 353 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2019 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...