• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Postawienie strony internetowej na WordPressie

Object Storage Arubacloud
–1 głos
197 wizyt
pytanie zadane 6 maja 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Maskam Nowicjusz (120 p.)
Witam wszystkich :)

Otóż posiadam wykupioną domenę, również hosting ale na nim już mam jedną domenę i szukam osoby, która będzie w stanie podpiąć mi drugą domenę pod hosting pierwszej domeny i postawi mi strone na wordpressie. Ogólnie rzecz biorąc, domenę i hosting mam ze strony ovh.pl, trzeba by było tam dodatkowo wykupić bazę danych o konkretnej pojemności, ściągnąć wordpressa i przerzucić dane z bazy danych na wordpressa, na którym będzie postawiona strona. Chodzi mi o postawienie najzwyklejszej strony za pomocą wordpressa, owszem są do tego poradniki ale nie mogę się w tym za bardzo połapać jak i również nie chce tej strony źle stworzyć.

Uściślając nie chodzi mi o stawianie strony za 2-3 tysiące złotych, tylko o postawienie strony na wordpressie przy wykupieniu domeny hostingu i bazy danych w tym przypadku ze strony ovh.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=0nraCpLRiIU tutaj wrzucam link, do jednego z poradników jak to zrobić i chce żeby strona wyglądała właśnie tak, prosta, zwykła z szablonami od wordpressa itd.

Chętną osobę prosze o kontakt i o uściślenie za jaką kwotę byłaby w stanie to zrobić, lub jakieś nakierowanie mnie jeśli musiałbym sam to zrobić :)

Pozdrawiam !

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 526 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 228 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 154 wizyt

92,555 zapytań

141,404 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...