Dzień dobry wszystkim
Mam dosyć ciekawe pytanie. Posiadam 2 tabele (adresy i klienci) i chciałbym zapytać, gdzie gubię rozumowanie w swoim kodzie. Gdy oba INSERTY zadziałają wtedy proces rejestracji na mojej testowej stronie powinien się zakończyć. Niestety error nic mi nie mówi (INFO: exception 'Exception' with message 'You have an error in your SQL syntax; ) Jak przekształcić tego ifa żeby zadziałał. Dodam że kolejność parametrów jest dobra, a zmienna połączenie wygląda następująco : $polaczenie=new mysqli($host,$db_user,$db_password,$db_name);
if($polaczenie->query("INSERT INTO adresy VALUES (NULL,'$woj','$city','$p_code','$street','$nrhouse','$nrplace'") && $polaczenie->query("INSERT INTO klienci VALUES (NULL,'$login','$pass_hash',NULL,'$email')"))