• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laravel problem z wczytaniem pliku welcome.blade.php

Object Storage Arubacloud
0 głosów
361 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2016 w PHP przez rafal1997 Gaduła (3,180 p.)
Witam, mam problem tyle co zainstalowałem sobie fremwork Laravel i po próbie otworzenia w przeglądarce wyrzuca mi błąd 500 a gdy zmienię nazwę pliku widoku z welcome.blade.php na welcome.php wszystko wczytuje się normalnie, wie ktoś z czym jest problem ? to jest moje pierwsze podejście do tego fremwork'a :)

Pozdrawiam.
komentarz 4 maja 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Podobno jest coś takiego jak dokumentacja…

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 4 maja 2016 przez rafal1997 Gaduła (3,180 p.)
@efik

Tak, lecz jak oglądałem kilka kursów to to powinno działać bez żadnej konfiguracji.
1
komentarz 4 maja 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
A co to za kurs?
komentarz 4 maja 2016 przez rafal1997 Gaduła (3,180 p.)
na stronie strefakursow.pl
1
komentarz 4 maja 2016 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Zupełnie odradzam - z tych kursów nie nauczysz się PHP. A facet, który "wykłada" Larvę tam to jeden z najgorszych "nauczycieli" z jakimi miałem do czynienia.

Mam wszystkie kursy odnośnie PHP z tej strony. Na frameworki sie znalazlem ani siły, ani chęci a co dopiero funduszy.

Polecam gorąco eduweb.pl - mam wszystkie kursy PHP jak i wszystkie kursy o Symfony i Silex. Dodatkowo kursy HTML i UX i Sass. Są nieocenieni.

Jeśli chcesz to polecam pluralsight, knpuniversity, tuts+, udemy. Nie zdziw się - laracasts polecam również. Jedne z najlepszych filmów odnośnie samego PHP. Oczywiście odradzam wszystko co jest związane z Laravelem tam. Chociaż, jeżeli już musisz w larwie pisać to chyba jedyne dobre źródło, bo autor jest naprawdę dobrym dydaktykiem i sumiennie uzupełnia swoje materiały.
komentarz 4 maja 2016 przez rafal1997 Gaduła (3,180 p.)

"polecam pluralsight, knpuniversity, tuts+, udemy. Nie zdziw się - laracasts polecam również." na chwilę obecną to ja nawet nie wiem co to dokładnie jest :) bo dopiero od niedawna zacząłem się uczyć fremworków i OOP. Dziękuje za radę co do kursów :D

1
komentarz 5 maja 2016 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Kasują na fejsie  niewygodne komentarze, aby zostawić tylko te "polecające" kurs Larvy u nich. Ja polecam przerabiać kurs na tej wersji larwy co oni mają :P Bo co numerek jest BC.

Larva jest jak windows ( popularna, czasem wysypie się od tak i co jakiś czas trzeba czyścić:>)

Chcesz pisać to pisz, ale nie gwarantuję stabilnej aplikacji w późniejszym czasie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 167 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 274 wizyt
pytanie zadane 29 listopada 2018 w PHP przez Ziito Obywatel (1,110 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 122 wizyt
pytanie zadane 23 września 2020 w PHP przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...