• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej po gruntownej przebudowie

Object Storage Arubacloud
–1 głos
403 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2016 w Nasze projekty przez konradwiktor123 Użytkownik (930 p.)
edycja 4 maja 2016 przez konradwiktor123

zmieniłem kolorystyke i dodałem parę rzeczy

www.kowik-24.esy.es

6 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 4 maja 2016 przez niezalogowany

Nie wiem, czy oceniając Twoją witrynę od strony wizualnej uwierzyłbym w

i tworzę strony internetowe

O kliknięciu we współpracę nawet nie wspominając ;) 

0 głosów
odpowiedź 4 maja 2016 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
Nic tu w sumie nie ma do ocenu na kod nawet nie patrze ale co mi się wrzuca w oczy to twoje menu na górze strony i dużo jest kolorów, zrób max 3 kolory zlewające się ze sobą to w zupełności wystarczy ani w stopce nic nie ma , przetłumacz stronę jest na każdej podstronie może to ładniej by wyglądało jakbyś to dał obok menu w jednej lini.
0 głosów
odpowiedź 4 maja 2016 przez Kariston Veluraz Nowicjusz (140 p.)
edycja 4 maja 2016 przez Kariston Veluraz
Witaj, myślę, że projektując strony powinieneś używać jakiegoś kulera ( program do dobierania kolorów). Myślę też, że powinieneś stworzyć stronę zgodnie z obecnie panującym material design. Podkreślisz w ten sposób, że znasz się na rzeczy oraz, że jesteś na bieżąco z aktualną modą, Co przyciągnie uwagę przyszłych klientów.
komentarz 4 maja 2016 przez niezalogowany

disain

Serio? lol 

komentarz 4 maja 2016 przez Kariston Veluraz Nowicjusz (140 p.)
Ojej, śpieszyłem się. Dziękuję i pozdrawiam. Mam nadzieję, że już wszystko dobrze.
0 głosów
odpowiedź 4 maja 2016 przez niezalogowany
Wizualnie do dopracowania oczywiście, jakieś ładne tło, kolory muszą być tak aby się ze sobą zgrały. Daj ładny nagłówek, udoskonal divy i bedzie git jak na stronę która ma tylko udoskonalać twoje umiejętnosci
0 głosów
odpowiedź 4 maja 2016 przez MichuDev Pasjonat (20,300 p.)

Warto byłoby zmienić kolory, dodać logo,stopkę zmienić tło. Polecam również oglądanie innych stron w celu szukania inspiracji, jedną z takich stron jest http://themeforest.net/.

0 głosów
odpowiedź 4 maja 2016 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
Strona może być, jednak popracowałbym solidnie nad wyglądem ;)

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 449 wizyt
0 głosów
11 odpowiedzi 450 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez baroser13 Użytkownik (750 p.)
–1 głos
6 odpowiedzi 818 wizyt
pytanie zadane 3 lutego 2016 w HTML i CSS przez ThePatrykOOO Dyskutant (8,400 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...