• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zmiana loga na forum.

VPS Starter Arubacloud
+4 głosów
635 wizyt
pytanie zadane 2 maja 2016 w Sprawy forum przez Piotr Matusik Początkujący (420 p.)
Cześć

 

Adres do forum został zmieniony, może by tak warto zmienić logo :D?

7 odpowiedzi

+5 głosów
odpowiedź 2 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Tak, taka zmiana jest od dawna w planach. Wiem tyle, że nowe logo już jest przygotowywane, nie wiem niestety kiedy będzie skończone. Gdy tylko będzie możliwość logo zostanie zmienione, sam o to zabiegam.

I nie chodzi tu absolutnie o to, aby zapomnieć, że to pan Mirosław stworzył to miejsce. Po prostu zmieniła się nazwa, Mirosław całkowicie się stąd wycofał i logo samego MZ tu nie pasuje - jesteśmy tutaj całą społecznością, dlatego uważam, że lepsze będzie logo pasujące do aktualnej nazwy.

Dodam jeszcze, że nowe logo organizuje sam Mirosław (ja właściwie nie mam wpływu na jego wygląd ani na nic), wydaje mi się więc, że tym potwierdza swoją chęć dokonania tej zmiany.
2
komentarz 2 maja 2016 przez bartek7910 Obywatel (1,980 p.)
W takim razie nie mam nic przeciwko. W zasadzie nigdy nie miałem. Chodzi tylko o zasadę i szacunek dla założyciela forum. Jeśli On sam nad tym pracuje to zmiana całkowicie uzasadniona. Chociaż jak już pisałem to nie logo jest najważniejsze, a samo forum i ludzie z nim związani.
2
komentarz 2 maja 2016 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
Myślę, że nikt tu szacunku do pana Mirosława nie odmawia (a na pewno nie ja), sam uważam, że nawet jeśli jego kursy są w pewnych miejscach średnie i można się z czymś nie zgadzać to i tak podziękowania się należą. Za całokształt, za założenie tego forum i za wszystko co zrobił. Inna sprawa jest taka czy logo jest formą oddania szacunku, ale to już mało istotne.

Tak, Mirosław sam zajmuję się zmianą, gdy o to zapytałem to odpowiedział, że nowe logo jest już w przygotowaniu - jak więc mówiłem to nawet nie z mojej inicjatywy wyszło.

Oczywiście co do ostatniego zgadzam się, logo to tylko dekoracja, najważniejsza jest atmosfera i ludzie na forum. Ale zawsze jest to jakiś detal i jeśli może zostać zmieniony na bardziej nawiązujący do całości forum a nie samego Mirosława, to ja jak najbardziej popieram.
+3 głosów
odpowiedź 2 maja 2016 przez bartek7910 Obywatel (1,980 p.)
Jak by nie patrzeć to ta strona została stworzona przez pana Mirosława. Mimo że oddał władzę nad forum w inne ręce, to moim zdaniem On powinien o tym zdecydować. Choćby przez sam szacunek dla tego co zrobił. Takie jest moje zdanie. Poza tym forum jest ważne i jego jakość, a nie logo.
+3 głosów
odpowiedź 4 maja 2016 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)

Dziękuję za podesłanie mi linka do wątku! Zmiana loga została dziś przeprowadzona - dywersyfikacja, którą zaplanowałem i omówiłem w ostatnim podcaście postępuje, co mnie bardzo cieszy! Autorem loga jest Patryk Wojciechowicz [ portfolio ] - bardzo profesjonalnie nam się z nim współpracowało - polecamy gorąco. Czy logo się komuś podoba czy nie, to oczywiście kwestia gustu, zresztą jak zauważyliście poniżej nie to jest najważniejsze. Co do symbolu MZ - celem mojej działalności nie jest zdobywanie niczyjego szacunku / podziwu, tylko dawanie ludziom okazji i środków do rozwoju, progresu, dyskusji i nauki. 

Dzięki Arkowi, który zastąpił mnie w roli opiekuna mogę więcej czasu poświęcić na tworzenie filmów / kursów / contentu, co jest dla mnie bardzo ważne. Arek poprawił także wiele niuansów / feature'ów / bugów w źródle forum, czego wiele osób nawet nie widzi / nie zdaje sobie sprawy - on również cierpliwie i pokornie pracuje dla dobra tej Społeczności tak wytrwale jak ja. Dziękuję Arku!

Co do postępu prac z forum / kanałem / pasją to zawsze w socialmediowym szumie publikowania nowych materiałów zdarzają się ludzie narzekający / podcinający skrzydła / wyśmiewający / roszczeniowi - natomiast my z Damianem po prostu robimy swoje, mając nadzieję że końcowy rezultat wynagrodzi nam te trudy i że wiele młodych osób dzięki naszym materiałom inaczej spojrzy na pewne życiowe sprawy / wybory / motywacje. Pozdrawiam!

komentarz 4 maja 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Jeżeli można, to jeszcze powiem - ładnie śpiewasz ;)
3
komentarz 4 maja 2016 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)

Czy logo się komuś podoba czy nie, to oczywiście kwestia gustu, zresztą jak zauważyliście poniżej nie to jest najważniejsze.

Skoro opinie są kwestią gustu, dlaczego inny gust niż Pański jest usuwany z komentarzy pod facebookiem? Zadałem jedno pytanie "czy dzisiaj mamy 1 kwietnia" - komentarza nie było w ciągu 1 minuty. Czy swoim komentarzem uraziłem Pański gust?

Pozdrawiam serdecznie :) 

komentarz 4 maja 2016 przez bartek7910 Obywatel (1,980 p.)
Zadowolić się niestety każdego nie da. Rok temu stanąłem przed poważnym dla mnie problemem. A mianowicie wyłączeniem na ovh starszych wersji php. Musiałem zaktualizować kod moich stron, albo przestały by działać. Tak trafiłem na Pana filmy na youtube i na szczęście także na to forum. I stała się światłość, oczy się otwarły i zaczęło się dalsze drążenie tematu...
komentarz 4 maja 2016 przez Mirosław Zelent Nałogowiec (34,750 p.)
Widocznie zapis "czy dzisiaj mamy 1 kwietnia" uznałem za spam. Jeżeli to miał być jakiś rzeczowy komentarz, to proszę wyrażać się jaśniej, bo pytanie "czy dziś mamy 1 kwietnia" nie za bardzo ma dla mnie sens logiczny... Z fanpage'a usuwam komentarze nie mające dla mnie sensu (spam), zawierające słowa niecenzuralne oraz wypowiedzi agresywne.
komentarz 4 maja 2016 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
1
komentarz 6 maja 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Nie bardzo pasuje to logo do reszty. Przydałoby się zrobienie logo w wersji flat.
+2 głosów
odpowiedź 2 maja 2016 przez jpacanowski VIP (101,940 p.)
Wolę to M niż jakieś P. To forum to jego zasługa.
0 głosów
odpowiedź 2 maja 2016 przez Marian Kowal Użytkownik (960 p.)
Dobry pomysł
0 głosów
odpowiedź 3 maja 2016 przez Mateusz11 Pasjonat (22,910 p.)
Tzn. zamiast MZ będzie PI?

MZ = Mirosław Zelent

PI = Pasja Informatyki?
3
komentarz 3 maja 2016 przez Piotr Matusik Początkujący (420 p.)
Pi xD matematyka kest wszędzie! XD
0 głosów
odpowiedź 4 maja 2016 przez Kamson Gaduła (4,280 p.)
Podoba mi się to nowe logo :D

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 167 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2020 w Sprawy forum przez wall7489 Obywatel (1,250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 194 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2016 w Sprawy forum przez SmerfKomandos Użytkownik (510 p.)
+60 głosów
1 odpowiedź 2,077 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2016 w Sprawy forum przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...