Bzdura. Tego typu ban nakładany jest na strony uprawiające cloaking, czyli serwowanie innej treści botowi Google a innym przeglądarkom innej. W przypadku strony mobilnej, gdzie musi zachodzić uproszczenie, trzeba by się poważnie postarać, żeby podpaść pod algorytm.
Jeśli strona mobilna i desktopowa są odpowiednio oznaczone (przy pomocy odpowiednich link[rel]) nic się nie powinno stać.
Racja. Mój błąd. Źle skojarzyłem
Wadą wersji mobilnej jest konieczność aktualizacji treści obu wersji strony gdy chcesz mieć jeszcze wersję strony na desktopy. Ciężko cokolwiek tobie odpowiedzieć bo nie wiem co chcesz dokładnie osiągnąć.
Jeśli z myślą tylko na komórki, no to mobilna.
https://www.eactive.pl/pozycjonowanie-stron/strona-mobilna-czy-responsywna-porownanie/
http://enzo.pl/2013/06/26/strona-mobilna-czy-responsywna-oto-jest-dylemat/
93,741 zapytań
142,676 odpowiedzi
323,294 komentarzy
63,323 pasjonatów
Motyw:
Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡
Oto polecana książka warta uwagi.Pełną listę książek znajdziesz tutaj
Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.